Zakup samochodu osobowego niskoemisyjnego do przewożenia urządzeń do kontroli jakości powietrza w ramach realizacji projektu "Mazowsze bez smogu".
Urząd Miasta i Gminy Piaseczno
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00537039
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00537039/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-10-09 08:55
- Lokalizacja
- Piaseczno, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-757073af-ac04-4312-8ca7-6187bd5bd06b
- Identyfikator
- 1231210962
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00537039 z dnia 2024-10-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup samochodu osobowego niskoemisyjnego do przewożenia urządzeń do kontroli jakości powietrza w ramach realizacji projektu "Mazowsze bez smogu".
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Urząd Miasta i Gminy Piaseczno
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015891289
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Kościuszki 5
1.5.2.) Miejscowość: Piaseczno
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-500
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: rzp@piaseczno.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.piaseczno.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-757073af-ac04-4312-8ca7-6187bd5bd06b1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup samochodu osobowego niskoemisyjnego do przewożenia urządzeń do kontroli jakości powietrza w ramach realizacji projektu "Mazowsze bez smogu".2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-757073af-ac04-4312-8ca7-6187bd5bd06b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00537039
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt „Mazowsze bez smogu”, realizowany w ramach Priorytetu II „Fundusze Europejskie na zielony rozwój Mazowsza” dla Działania 2(i) „Wspieranie efektywności energetycznej i redukcji emisji gazów cieplarnianych” Funduszy Europejskich dla Mazowsza na lata 2021 – 2027.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00496202
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: spr.103/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakup samochodu osobowego niskoemisyjnego do przewożenia urządzeń do kontroli jakości powietrza w ramach realizacji projektu "Mazowsze bez smogu".
Projekt „Mazowsze bez smogu”, realizowany w ramach Priorytetu II „Fundusze Europejskie na zielony rozwój Mazowsza” dla Działania 2(i) „Wspieranie efektywności energetycznej i redukcji emisji gazów cieplarnianych” Funduszy Europejskich dla Mazowsza na lata 2021 – 2027.
Przedmiotem zamówienia jest zakup samochodu osobowego z napędem niskoemisyjnym w ramach realizacji projektu „Mazowsze bez smogu” wolnego od wad konstrukcyjnych materiałowych, wykonawczych i prawnych. Samochód będzie przeznaczony do przewożenia niezbędnego sprzętu do kontroli jakości powietrza w Gminie Piaseczno. Samochód musi spełniać wymagania techniczne określone przez obowiązujące w Polsce przepisy dla pojazdów poruszających się po drogach publicznych, w tym warunki techniczne wynikające z ustawy z dnia 20.06.1997 roku Prawo o ruchu drogowym (tj. Dz.U. z 2023 roku, poz. 1047 z późn. zm.) oraz Rozporządzeń wykonawczych do tej ustawy.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do wniosku.
4.5.3.) Główny kod CPV: 34110000-1 - Samochody osobowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt. 2) ustawy Pzp, ponieważ wszystkie złożone oferty w postępowaniu podlegały odrzuceniu| 2024-10-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |