Sprzedaż i dostawa do siedziby Zamawiającego artykułów chemii gospodarczej

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00537176
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00537176/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-10-09 09:21
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-fb25e58e-25df-45a0-967c-491b10e62aa5
Identyfikator
1131828970
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Specjalistyczne produkty chemiczneWorki i torbyProdukty do pielęgnacji skóryRękawice roboczeKubki jednorazoweŚrodki czyszczące i polerująceChemiczne preparaty toaletowePasty i kremyRęczniki papierowe do rąk

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00537176 z dnia 2024-10-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Sprzedaż i dostawa do siedziby Zamawiającego artykułów chemii gospodarczej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000292646

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Saska 63/75

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 03-948

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.7.) Numer telefonu: 225146063

1.5.8.) Numer faksu: 225146000

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zam.publiczne@rckik-warszawa.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.rckik-warszawa.com.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://rckikwarszawa.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Sprzedaż i dostawa do siedziby Zamawiającego artykułów chemii gospodarczej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fb25e58e-25df-45a0-967c-491b10e62aa5

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00537176

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00482101

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/PN/16/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 160000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Sprzedaż i dostawa do siedziby Zamawiającego artykułów chemii gospodarczej
Przedmiot zamówienia sukcesywna sprzedaż i dostawa do siedziby Zamawiającego artykułów chemii gospodarczej

4.5.3.) Główny kod CPV: 24950000-8 - Specjalistyczne produkty chemiczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

18930000-7 - Worki i torby

33711500-2 - Produkty do pielęgnacji skóry

18141000-9 - Rękawice robocze

39222120-1 - Kubki jednorazowe

39800000-0 - Środki czyszczące i polerujące

24955000-3 - Chemiczne preparaty toaletowe

39812000-7 - Pasty i kremy

33763000-6 - Ręczniki papierowe do rąk

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Najkorzystniejsza oferta niepodlegająca odrzuceniu przekracza kwotę jaką Zamawiający przeznaczył na realizację zamówienia, a Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do wartości oferty najkorzystniejszej.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 220106,19 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 261475,74 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2024-10-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy