Modernizacja instalacji głównego zasilania w zimną wodę użytkową Szpitala Miejskiego Specjalistycznego im. Gabriela Narutowicza w Krakowie
Szpital Miejski Specjalistyczny im. Gabriela Narutowicza w Krakowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00537383
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00537383/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-10-09 10:07
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-dde62a63-d1fc-4022-9ae9-62deb8720d8f
- Identyfikator
- 9451932621
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00537383 z dnia 2024-10-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja instalacji głównego zasilania w zimną wodę użytkową Szpitala Miejskiego Specjalistycznego im. Gabriela Narutowicza w Krakowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Szpital Miejski Specjalistyczny im. Gabriela Narutowicza w Krakowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 357207664
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Prądnicka 35-37
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 31-202
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.7.) Numer telefonu: 12 25 78 291; 12 25 78 292
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@narutowicz.krakow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.narutowicz.krakow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://e-propublico.pl/Zamawiajacy/AktualneOgloszenia?zamawiajacyId=8efd86c1-4c85-4f62-b354-db8de6b71f981.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja instalacji głównego zasilania w zimną wodę użytkową Szpitala Miejskiego Specjalistycznego im. Gabriela Narutowicza w Krakowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dde62a63-d1fc-4022-9ae9-62deb8720d8f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00537383
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00497307
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/54/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 365853,66 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
W ramach przedmiotowego zamówienia do realizacji przeznaczono obszar obejmujący swym zakresem działki nr 428/12, 428/11, 428/6, 428/4, 428/17, 428/9 obręb 44 Krowodrza Kraków.
Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie prac ogólnobudowlanych i instalacyjnych w następującym zakresie: modernizacja instalacji głównego zasilania w zimną wodę użytkową Szpitala Miejskiego Specjalistycznego im. Gabriela Narutowicza w Krakowie, która przebiega tunelem technicznym, a początek zakresu modernizacji instalacji zaczyna się w pomieszczeniu hydrofornii znajdującej się w budynku wymiennikowni przy ulicy Siemaszki 13c a kończy na instalacji wewnętrznej w obiektach Szpitala m.in. budynkami Siemaszki 15a, 15b, 17b oraz Prądnickiej 35-37 w Krakowie.
Modernizacja będzie polegać na wymianie całej instalacji zasilania w wodę użytkową starej skorodowanej instalacji ocynk stal-czarna na polietylenową wraz z osprzętem.
Wykonane prace mają na celu zmniejszenie ryzyka zalania wynikające z awarii rozszczelnień instalacji, a w konsekwencji mogące powodować zalanie między innym wymiennikowni z węzłami cieplnymi, urządzeń elektrycznych wchodzących w skład wymiennikowni, tunelu technicznego oraz ograniczyć dostawę wody do Szpitala powodując ograniczenie funkcjonowaniu Szpitala.
Zakres prac objętych przedmiotowym zamówieniem dokładnie określa załącznik nr 1:
1.1. Opis przedmiotu zamówienia
1.2. Szkic przebiegu instalacji zimnej wody użytkowej
1.3. STWiOR
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45232100-3 - Roboty pomocnicze w zakresie wodociągów
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 310 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawne:Art. 310 ustawy Pzp - środki publiczne, które zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane
Uzasadnienie faktyczne: Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na podstawie art. 310 pkt 1 ustawy Pzp, ponieważ środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia nie zostały mu przyznane, a możliwość unieważnienia postępowania została przewidziana w ogłoszeniu o zamówieniu oraz w pkt 3.11 SWZ.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 352055,41 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 428040,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2024-10-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |