"Dokończenie budowy Centrum Inicjatyw Kulturalnych w Komorowie"
GMINA MICHAŁOWICE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00537536
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00537536/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-10-09 10:41
- Lokalizacja
- Reguły, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-acf44f95-9528-4f4a-b701-0644b0c81eb3
- Identyfikator
- 5342480595
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00537536 z dnia 2024-10-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
"Dokończenie budowy Centrum Inicjatyw Kulturalnych w Komorowie"
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MICHAŁOWICE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013269290
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Aleja Powstańców Warszawy 1
1.5.2.) Miejscowość: Reguły
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-816
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@michalowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.michalowice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-acf44f95-9528-4f4a-b701-0644b0c81eb31.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
"Dokończenie budowy Centrum Inicjatyw Kulturalnych w Komorowie"2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-acf44f95-9528-4f4a-b701-0644b0c81eb3
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00537536
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00017654/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.38 "Dokończenie budowy Centrum Inicjatyw Kulturalnych w Komorowie"
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00439010
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.29.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 10048267,21 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dokończenie budowy Centrum Inicjatyw Kulturalnych
w Komorowie wraz z przyłączami i zagospodarowaniem terenu.
2. Zamierzenie inwestycyjne będzie realizowane na terenie dz. nr ew. 132/2 i dz. ew. nr 743, obr. Komorów Osiedle przy ul. Kolejowej, w Komorowie, gmina Michałowice.
3. Budowa budynku Centrum Inicjatyw Kulturalnych w Komorowie została rozpoczęta
w czerwcu 2023 r., a następnie przerwana w maju 2024 r., Zamawiający w załącznikach do SWZ określa zakres robót wykonanych:
1) „Inwentaryzacja wykonanych robót oraz zeskładowanych materiałów na placu budowy obiektu Centrum Inicjatyw Kulturalnych w Komorowie”,
2) „Raport techniczny – Budowa Centrum Inicjatyw Kulturalnych w Komorowie”,
3) „Operaty geodezyjne”
4. Teren jest ogrodzony oraz monitorowany na potrzeby Urzędu Gminy Michałowice.
5. Zakres robót obejmuje dokończenie budowy robót rozpoczętych przez poprzedniego Wykonawcę oraz ujęcie wykonanych dotychczas prac przez poprzedniego Wykonawcę
w ramach gwarancji i rękojmi, co Wykonawca składający ofertę musi wziąć pod uwagę.
6. Realizacja przedmiotu zamówienia zostanie wykonana na podstawie Decyzji Starosty Pruszkowskiego z dnia 20.04.2022 r. nr 695/2022 zatwierdzającej projekt budowlany i udzielającej pozwolenie na budowę Centrum Inicjatyw Kulturalnych w Komorowie – budynek usługowy wraz z instalacją gazową, przyłączami: gazowym, energetycznym, teletechnicznym, wodociągowym i kanalizacyjnym oraz zagospodarowaniem terenu.
7. Wykonawca jest wytwórcą odpadów w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (Dz.U z 2023 r. poz. 1587 ze zm.).
8. Wymagania dotyczące zatrudnienia na podstawie umowy o pracę.
1) Na podstawie art. 95 ust. 1 (klauzule społeczne) ustawy Pzp Zamawiający określa wymagania zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osób wykonujących wskazane poniżej czynności w zakresie realizacji zamówienia;
2) Wykonawca przy realizacji przedmiotowego zamówienia zatrudni na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy przez okres trwania umowy, zgodnie z art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (t.j. Dz. U. z 2023 poz. 1465) osobę/y wykonującą/e czynności - roboty budowlane, których wykonanie polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 §1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 1465);
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 14819129,01 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 19540000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 14819129,01 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: P.B.H. Izolbud Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 005181035
7.3.3) Ulica: Dominikańska 9
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 02-738
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
instalacji sanitarnych i elektrycznych
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 14819129,01 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-10-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |