„Modernizacja domków letniskowych na terenie OSW w Białogórze: JAŚMIN-WIERZBA, KLON-GRAB”
Nadleśnictwo Choczewo
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00537649
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00537649/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-10-09 11:07
- Lokalizacja
- Choczewo, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7e4cef43-d0c1-402f-97eb-117409fd69ac
- Identyfikator
- 5880009584
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00537649 z dnia 2024-10-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Modernizacja domków letniskowych na terenie OSW w Białogórze: JAŚMIN-WIERZBA, KLON-GRAB”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Nadleśnictwo Choczewo
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 190036795
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Świerkowa 8
1.5.2.) Miejscowość: Choczewo
1.5.3.) Kod pocztowy: 84-210
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański
1.5.7.) Numer telefonu: 58 572 26 00
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: choczewo@gdansk.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://choczewo.gdansk.lasy.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/lasy_choczewo1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Gospodarka leśna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Modernizacja domków letniskowych na terenie OSW w Białogórze: JAŚMIN-WIERZBA, KLON-GRAB”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7e4cef43-d0c1-402f-97eb-117409fd69ac
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00537649
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00056386/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Modernizacja domków OSW Białogóra (Klon-Grab, Jaśmin-Wierzba)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00510083
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SA.270.2.6.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 261663,78 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres robót obejmuje:
a) pokrycie dachowe
- wymiana pokrycia dachowego na nowy gont bitumiczny w kolorze zielonym,
- uzupełnienie brakujących obróbek blacharskich,
- wymiana istniejących wywiewek do odpowietrzania kanalizacji sanitarnej wraz z kołnierzem uszczelniającym,
- wykonanie nowego przejścia przez dach i kominka wentylacyjnego dla pomieszczenia łazienki (pom. B.2.),
- wymiana orynnowania oraz rur spustowych w ilości 4 sztuk,
- wykonanie zadaszenia nad tarasem z poliwęglanu wykonanie. Propozycja wykonania: zadaszenie tarasu o konstrukcji drewnianej, pokrycie z materiałów z tworzyw sztucznych np. PLEXA,
- konstrukcję nośną zadaszenia należy oprzeć na projektowanej balustradzie za pomocą słupków 8x8 cm. Nad słupkami należy zamontować murłatę o wymiarach 8x8x650cm. Końce murłaty należy zamocować za pomocą łączników mechanicznych do elewacji budynku. Pod rynnami należy zamontować murłaty o wymiarach 8x8x260 cm i 2x8x8x230 cm.
- jako elementy nośne zamontować krokwie o wymiarach 7x10 cm. Należy zamontować rynnę i rurę spustową do odprowadzenia wody deszczowej (odprowadzenie wody deszczowej na teren działki).
b) łazienka
- demontaż istniejących urządzeń sanitarnych,
- demontaż wpustu sufitowego wentylacyjnego,
- skucie istniejących płytek ściennych i podłogowych,
- wymiana okładzin ścian z płyt gipsowych,
- wykonanie instalacji sanitarnych wod-kan,
- montaż nawietrzaka okiennego,
- wykonanie dodatkowego obwodu elektrycznego pod wentylator mechaniczny,
- ułożenie nowych płytek ściennych i podłogowych,
- montaż nowych urządzeń sanitarnych,
- wykonanie odpływu liniowego,
- montaż nowej kabiny prysznicowej,
- montaż nowego bojlera około 60l,
- malowanie ścian,
- wymiana drzwi łazienkowych.
c) stolarka okienna
- wymiana stolarki okiennej drewnianej na okna PCV.
d) pomieszczenie wraz z aneksem kuchennym
- szpachlowanie ścian i uzupełnienie ubytków. Wykonanie dwukrotnego malowania ścian i sufitów (kolorystykę należy uzgodnić z Inwestorem),
- demontaż istniejących paneli,
- ułożenie warstwy wyrównawczej z płyty OSB 12mm,
- ułożenie nowej wykładziny PCV lub paneli winylowych.
e) elementy dodatkowe
- renowacja drzwi drewnianych wejściowych. Impregnacja i malowanie (kolor należy uzgodnić z Inwestorem),
- wymiana oświetlenie sufitowego wewnętrznego i lampy zewnętrznej na elewacji frontowej,
- wymiana istniejących gniazdek i włączników kontaktowych na nowe,
- wykonanie nowych punktów elektrycznych zgodnie z rysunkiem A-05.
f) taras i wejście
- rozebranie deskowania tarasu, rozebranie legarów,
- wykonanie nowych legarów, wykonanie deskowania tarasu,
- wymiana balustrady tarasu. Wysokość balustrady ok. 100 cm. Długość 3,20m. Balustradę należy wykonać z kantówek o wymiarach 10x10 cm,
- balustrada docelowo winna być połączona za pomocą słupów drewnianych do zadaszenia tarasu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferta nr 1 złożona przez Wykonawcę: Usługi Ogólnobudowlane Sławomir Dziobak, ul. Bałtycka 19, 84-210 Choczewo, została złożona na nieodpowiednim druku. Na stronie internetowej prowadzonego postępowania zostały zamieszczone dokumenty do przedmiotowego postępowania w formacie PDF oraz folder ZIP z dokumentami w wersji edytowalnej (załączniki nr 1, 3-6 i 8-9). Wszystkie dokumenty w wersji PDF umieszczone na stronie były prawidłowe tj. dokumentacja techniczna, ogłoszenie o zamówieniu, SWZ i załączniki do SWZ. Natomiast dokumenty w wersji edytowalnej były dokumentami z podobnego postępowania, dotyczącego remontu domków OSW w Białogórze z 2023 r., gdzie postępowanie to było podzielone na 2 części. Ww. Wykonawca składając swoją ofertę skorzystał z dokumentów w wersji edytowalnej i złożył ofertę na nieodpowiednim druku. Oferta tego Wykonawcy została więc złożona w podziale na 2 części oraz z wadliwym nazewnictwem domków.Ze względu na błąd w dokumentach przetargowych, zamieszonych na stronie przedmiotowego postępowania, postępowanie to należy unieważnić na podstawie art. 225 pkt. 6 PZP: „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego”. W wyniku zastosowania błędnego formularza przez Wykonawcę Usługi Ogólnobudowlane Sławomir Dziobak, Zamawiający nie był w stanie porównać ofert, a co za tym idzie zawrzeć umowy z odpowiednim Wykonawcą.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 246000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 343911,60 PLN
| 2024-10-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |