Wykonanie wybranych elementów aranżacji wystaw stałych i wybranych przestrzeni dla budynku Muzeum Etnograficznego w Poznaniu, oddziału Muzeum Narodowego w Poznaniu
Muzeum Narodowe w Poznaniu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00537722
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00537722/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-10-09 11:22
- Lokalizacja
- Poznań, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-27e8f9fd-24d4-4f23-ab9f-79630d7d361e
- Identyfikator
- 7770006321
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00537722 z dnia 2024-10-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie wybranych elementów aranżacji wystaw stałych i wybranych przestrzeni dla budynku Muzeum Etnograficznego w Poznaniu, oddziału Muzeum Narodowego w Poznaniu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Muzeum Narodowe w Poznaniu
1.3.) Oddział zamawiającego: MNP
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000275978
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Marcinkowskiego 9
1.5.2.) Miejscowość: Poznań
1.5.3.) Kod pocztowy: 61-745
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@mnp.art.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mnp.art.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/mnp1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie wybranych elementów aranżacji wystaw stałych i wybranych przestrzeni dla budynku Muzeum Etnograficznego w Poznaniu, oddziału Muzeum Narodowego w Poznaniu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-27e8f9fd-24d4-4f23-ab9f-79630d7d361e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00537722
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00106101/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.5 Wykonanie wybranych elementów aranżacji wystaw stałych i wybranych przestrzeni budynku Muzeum Etnograficznego, oddziału Muzeum Narodowego w Poznaniu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00523859
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: AZ.281.2.18.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie, dostawa i montaż wybranych elementów aranżacji wystaw stałych i wybranych przestrzeni dla Muzeum Etnograficznego w Poznaniu, oddziału Muzeum Narodowego w Poznaniu zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy (dalej „PPU”) stanowiącymi załącznik nr 6 do SWZ oraz Dokumentacją Projektową stanowiącą załącznik nr 9 do SWZ.
Wykonanie zamówienia polega w szczególności na:
1) wykonaniu elementów ekspozycji wystawy „Kreacje” na 1 piętrze,
2) wykonaniu sufitów podwieszanych w sali wystaw na 1 i 2 piętrze,
3) przesunięciu i dodaniu florboxów na I piętrze- zgodnie z Dokumentacją Projektu Elektryki rysunek R2,
4) wykonaniu zieleni stabilizowanej w sali kreacji,
5) dostarczeniu zawiesi do druków kopii rysunków,
6) wykonaniu druku na hafcie cyfrowym wraz z montażem,
7) wykonaniu druku grafik na folii – napisy na stołach,
8) wykonaniu siedzisk w salach wystaw.
Wyszczególnione prace obejmują pozycje 32 – 58, 66, 69 – 70, 104 – Przedmiaru 1 oraz pozycje 55, 114 – 115, 162 – Przedmiaru 2.
4.5.3.) Główny kod CPV: 39151000-5 - Meble różne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Do upływu terminu składania ofert, tj. do dnia 9.10.2024r. do godz. 10:00 nie złożono żadnej oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2024-10-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |