Wymiana pokrycia dachowego na budynku Urzędu Gminy w Lipinkach Łużyckich

Gmina Lipinki Łużyckie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00537926
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00537926/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-10-09 12:09
Lokalizacja
Lipinki Łużyckie, lubuskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-093d5046-f1b9-4405-9abd-96a7ac19965c
Identyfikator
9281930332
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie burzeniaZbrojenieKonstrukcje z betonu zbrojonegoRoboty konstrukcyjne z wykorzystaniem staliRoboty izolacyjneRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeRoboty budowlane w zakresie budynkówTynkowanieKładzenie terakotyKładzenie wykładzin elastycznychKładzenie glazuryRoboty w zakresie stolarki budowlanejInstalowanie sufitów podwieszanychRoboty malarskieWykonywanie konstrukcji dachowychKładzenie rynienIzolacja cieplnaRoboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistyczeRoboty instalacyjne elektryczneInstalacje słoneczne

Wykonawcy

1 przyznane

DRECON SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSzprotawa, PL · lot 0
1 068 030,84 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00537926 z dnia 2024-10-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wymiana pokrycia dachowego na budynku Urzędu Gminy w Lipinkach Łużyckich

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Lipinki Łużyckie

1.3.) Oddział zamawiającego: Gmina Lipinki Łużyckie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 970770623

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Główna 9

1.5.2.) Miejscowość: Lipinki Łużyckie

1.5.3.) Kod pocztowy: 68-213

1.5.4.) Województwo: lubuskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski

1.5.7.) Numer telefonu: 68 362 62 30

1.5.8.) Numer faksu: 68 362 62 41

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@lipinki-luzyckie.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.lipinki-luzyckie.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-093d5046-f1b9-4405-9abd-96a7ac19965c

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wymiana pokrycia dachowego na budynku Urzędu Gminy w Lipinkach Łużyckich

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-093d5046-f1b9-4405-9abd-96a7ac19965c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00537926

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00066291/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Wymiana pokrycia dachowego na budynku Urzędu Gminy w Lipinkach Łużyckich

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00404171

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: KRO/271/6/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zadanie pn.: „Wymiana pokrycia dachowego na budynku Urzędu Gminy w Lipinkach Łużyckich” polegające na: remoncie więźby dachowej, stropu oraz wymianie pokrycia dachowego w istniejącym budynku użyteczności publicznej.
Inwestycja jest współfinansowana z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji
Strategicznych. Promesa wstępna Nr RPOZ/2022/12520/PolskiLad.

Budynek administracji publicznej, z trzema kondygnacjami nadziemnymi oraz poddaszem, częściowo podpiwniczony, dach dwuspadowy z dwiema lukarnami. Plan budynku oparty jest na kształcie litery T. Układ przestrzenny wewnątrz budynku nie został objęty opracowaniem. Projektowana jest wymiana pokrycia dachowego, stropu wraz z więźbą dachową oraz przebudowa budynku w zakresie: Montażu okna włazowego, wykonaniu wieńca, montażu i demontażu masztu. Również skład opracowania obejmować będzie ocieplenie ścian poddasza od wewnątrz przy ścianie frontowej oraz od zewnętrznych na wysokości poddasza. Skład remontu obejmuje renowacje oraz naprawę kominów. Montaż instalacji odgromowej, wymianę instalacji elektrycznej.
Obiekt objęty opracowaniem znajdują się w miejscowości Lipinki Łużyckie przy ul. Główna 9, gmina Lipinki Łużyckie, powiat żarski.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 11. Na opis przedmiotu zamówienia składa się dokumentacja projektowa oraz Szczegółowa Specyfikacja Techniczna sporządzona przez Biuro Projektowe PROJEKT-BUD Andrzej Wesoły, ul. Podchorążych 39, 68-200 Żary.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia

45262310-7 - Zbrojenie

45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego

45223210-1 - Roboty konstrukcyjne z wykorzystaniem stali

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45410000-4 - Tynkowanie

45431100-8 - Kładzenie terakoty

45432111-5 - Kładzenie wykładzin elastycznych

45431200-9 - Kładzenie glazury

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45421146-9 - Instalowanie sufitów podwieszanych

45442100-8 - Roboty malarskie

45261100-5 - Wykonywanie konstrukcji dachowych

45261320-3 - Kładzenie rynien

45321000-3 - Izolacja cieplna

45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

09332000-5 - Instalacje słoneczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1068030,84 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1303800,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1068030,84 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Drecon Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9241901784

7.3.3) Ulica: W. Łokietka 8b

7.3.4) Miejscowość: Szprotawa

7.3.5) Kod pocztowy: 67-300

7.3.6.) Województwo: lubuskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1068030,84 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 18 miesiące

2024-10-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane