Przebudowa infrastruktury zasobów wodnych w miejscowości Czarny Dunajec polegająca na wykonaniu zbiornika wodnego w formule zaprojektuj-wybuduj

MIASTO I GMINA CZARNY DUNAJEC

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00537992
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00537992/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-10-09 12:23
Lokalizacja
Czarny Dunajec, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-07f69e15-ebd8-4892-be56-6ce0d2fadec5
Identyfikator
7352843273
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejPrzygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztówKalkulacja kosztów, monitoring kosztówNadzór nad projektem i dokumentacjąUsługi inżynieryjneOcena wpływu projektu budowlanego na środowisko naturalneUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty inżynieryjne i budowlane

Wykonawcy

1 przyznane

TPB ŁUKASZCZYK SPÓŁKA KOMANDYTOWAZaskale, PL · lot 0
465 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00537992 z dnia 2024-10-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa infrastruktury zasobów wodnych w miejscowości Czarny Dunajec polegająca na wykonaniu zbiornika wodnego w formule zaprojektuj-wybuduj

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO I GMINA CZARNY DUNAJEC

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892162

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Józefa Piłsudskiego 2

1.5.2.) Miejscowość: Czarny Dunajec

1.5.3.) Kod pocztowy: 34-470

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@czarny-dunajec.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://czarny-dunajec.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/czarny_dunajec

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa infrastruktury zasobów wodnych w miejscowości Czarny Dunajec polegająca na wykonaniu zbiornika wodnego w formule zaprojektuj-wybuduj

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-07f69e15-ebd8-4892-be56-6ce0d2fadec5

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00537992

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

„Zarządzanie zasobami wodnymi” w ramach poddziałania „Wsparcie na inwestycje związane z rozwojem, modernizacją i dostosowaniem rolnictwa i leśnictwa” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00489644

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RB.271.40.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przebudowa infrastruktury zasobów wodnych w miejscowości Czarny Dunajec polegająca na wykonaniu zbiornika wodnego w formule zaprojektuj-wybuduj

4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów

71244000-0 - Kalkulacja kosztów, monitoring kosztów

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

71300000-1 - Usługi inżynieryjne

71313400-9 - Ocena wpływu projektu budowlanego na środowisko naturalne

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 465000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 995400,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 465000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TPB Łukaszczyk Sp. J.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7352866618

7.3.4) Miejscowość: Zaskale

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

1) USŁUGI PROJEKTOWO-BUDOWLANE Jan Jarosz /Czerwienne/ - Projektant w specjalności instalacyjnej i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodnych i kanalizacyjnych
2) MACIEJ KRAUZOWICZ PRO-INKOBUD /Kraków/ - Projektant w specjalności konstrukcyjno-budowlanej

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 465000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-05-30

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-10-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane