Dostawa urządzeń do obezwładniania na pomocą energii elektrycznej wraz z wyposażeniem dla każdej sztuki (łącznie stanowiących komplet) na potrzeby Izby Administracji Skarbowej w Gdańsku.

Izba Administracji Skarbowej w Gdańsku

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00538028
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00538028/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-10-09 12:31
Lokalizacja
Gdańsk, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f315efd6-41ec-4de0-bdd2-f26d00d82081
Identyfikator
5831237173
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Sprzęt policyjnyBroń różna

Wykonawcy

1 przyznane

'UMO' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZielonka, PL · lot 0
359 996,4 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00538028 z dnia 2024-10-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa urządzeń do obezwładniania na pomocą energii elektrycznej wraz z wyposażeniem dla każdej sztuki (łącznie stanowiących komplet) na potrzeby Izby Administracji Skarbowej w Gdańsku.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Izba Administracji Skarbowej w Gdańsku

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001021197

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Długa 75/76

1.5.2.) Miejscowość: Gdańsk

1.5.3.) Kod pocztowy: 80-831

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski

1.5.7.) Numer telefonu: 58 30 02 300

1.5.8.) Numer faksu: 58 301 24 44

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ias.gdansk@mf.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pomorskie.kas.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f315efd6-41ec-4de0-bdd2-f26d00d82081

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa urządzeń do obezwładniania na pomocą energii elektrycznej wraz z wyposażeniem dla każdej sztuki (łącznie stanowiących komplet) na potrzeby Izby Administracji Skarbowej w Gdańsku.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f315efd6-41ec-4de0-bdd2-f26d00d82081

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00538028

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00235183/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.4 Zakup paralizatorów na potrzeby IAS w Gdańsku

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00451414

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 2201-ILZ.260.23.2024.1

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 292680 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest „dostawa urządzeń do obezwładniania za pomocą energii elektrycznej (paralizatorów) wraz z wyposażeniem dla każdej sztuki (łącznie stanowiących komplet) na potrzeby Izby Administracji Skarbowej w Gdańsku.”
2. Zamawiający nie podzielił zamówienia na części.
3. Zamówienie należy zrealizować zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ oraz warunkami zawartymi we wzorze umowy, stanowiącym Załącznik nr 6 do SWZ.
4. Przedmiot zamówienia- urządzenie do obezwładniania za pomocą energii elektrycznej(paralizator) musi posiadać dopuszczenie do użytkowania na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej oraz posiadać ważną deklarację zgodności CE (Conformité Européenne).
5. Wykonawca dostarczy przedmiot zamówienia na własny koszt i ryzyko na adres: Pomorski Urząd Celno-Skarbowy w Gdyni, ul. Północna 9A, 81-029 Gdynia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 35200000-6 - Sprzęt policyjny

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

35310000-0 - Broń różna

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 329996,70 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 329996,70 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: UMO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1250600204

7.3.3) Ulica: ul. Sienkiewicz 61

7.3.4) Miejscowość: Zielonka

7.3.5) Kod pocztowy: 05-220

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 359996,40 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

2024-10-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy