DOSTAWA SPRZĘTU DO WYPOSAŻENIA DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ PRZY UL. SPACEROWEJ 11 W PUŁTUSKU

Starostwo Powiatowe w Pułtusku

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00538760
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00538760/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-10-09 14:35
Lokalizacja
Pułtusk, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a806974f-9490-421f-a836-edfdc2af70f5
Identyfikator
5681417174
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Sprzęt gospodarstwa domowegoWyroby pralnicze

Wykonawcy

1 przyznane

MARCIN PUŹNIAKKrzeszów, PL · lot 0
15 352,86 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00538760 z dnia 2024-10-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
DOSTAWA SPRZĘTU DO WYPOSAŻENIA DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ
PRZY UL. SPACEROWEJ 11 W PUŁTUSKU

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Starostwo Powiatowe w Pułtusku

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130377729

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Marii Skłodowskiej - Curie 11

1.5.2.) Miejscowość: Pułtusk

1.5.3.) Kod pocztowy: 06-100

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL922 - Ciechanowski

1.5.7.) Numer telefonu: 23 306 71 01

1.5.8.) Numer faksu: 23 306 71 09

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@powiatpultuski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatpultuski.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a806974f-9490-421f-a836-edfdc2af70f5

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

DOSTAWA SPRZĘTU DO WYPOSAŻENIA DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ
PRZY UL. SPACEROWEJ 11 W PUŁTUSKU

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a806974f-9490-421f-a836-edfdc2af70f5

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00538760

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00315594/09/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.6 DOSTAWA SPRZĘTU DO WYPOSAŻENIA DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ PRZY UL. SPACEROWEJ 11 W PUŁTUSKU

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00465235

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OR.272.10.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 170279,34 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 102377,31 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż nowego sprzętu RTV i AGD do wyposażenia domu pomocy społecznej przy ul. Spacerowej 11 w Pułtusku w ramach zadania pn.: „Zakup nieruchomości przy ul. Spacerowej 11 w Pułtusku, przebudowa wraz ze zmianą sposobu użytkowania na dom pomocy społecznej oraz zakup wyposażenia”.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39700000-9 - Sprzęt gospodarstwa domowego

4.5.5.) Wartość części: 24629,01 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż nowych urządzeń pralniczych do wyposażenia domu pomocy społecznej przy ul. Spacerowej 11 w Pułtusku w ramach zadania pn.: „Zakup nieruchomości przy ul. Spacerowej 11 w Pułtusku, przebudowa wraz ze zmianą sposobu użytkowania na dom pomocy społecznej oraz zakup wyposażenia”.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39291000-8 - Wyroby pralnicze

4.5.5.) Wartość części: 88739,76 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 15352,86 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 159856,94 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 15352,86 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Biuro Inżynieryjne MARTEX Marcin Puźniak

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6211772122

7.3.4) Miejscowość: Gorzeszów

7.3.5) Kod pocztowy: 58-405

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 15352,86 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający dokonał wyboru oferty najkorzystniejszej
w części 2 przedmiotowego postępowania. Wykonawca odstąpił od podpisania umowy. W związku z powyższym Zamawiający postanowił unieważnić postępowanie, ponieważ oferta kolejnego Wykonawcy przekracza środki finansowe, jakie Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie części 2 zamówienia,. W chwili obecnej Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia kwoty, jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

2024-10-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy