Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej w Nieczajnie Górnej
GMINA DĄBROWA TARNOWSKA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00538905
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00538905/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-10-09 15:06
- Lokalizacja
- Dąbrowa Tarnowska, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f4a87e0a-5caa-47d6-9e98-b3ff46e645a6
- Identyfikator
- 8711771055
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00538905 z dnia 2024-10-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej w Nieczajnie Górnej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA DĄBROWA TARNOWSKA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851661145
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 34
1.5.2.) Miejscowość: Dąbrowa Tarnowska
1.5.3.) Kod pocztowy: 33-200
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@dabrowatar.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.dabrowatar.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f4a87e0a-5caa-47d6-9e98-b3ff46e645a61.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej w Nieczajnie Górnej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f4a87e0a-5caa-47d6-9e98-b3ff46e645a6
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00538905
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00036826/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.11 Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej w NIeczajnie Górnej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00481200
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IZP.271.2.20.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.1 Przedmiotem zamówienia jest termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej w Nieczajnie Górnej – zgodnie z audytem energetycznym budynku, inwentaryzacją i kolorystyką elewacji oraz kosztorysem ofertowym.
1.2. Wykonanie robót obejmować będzie m. in.:
- rozbiórka istniejącej opaski wokół szkoły i sali gimnastycznej i wykonanie nowej,
- skucie tynków ościeży celem wymiany stolarki z naprawą,
- wymiana istniejącej stolarki okiennej i drzwiowej,
- wykonanie ocieplenia dodatkową warstwą styropianu ścian z przygotowaniem powierzchni,
- wykonanie wykopów z zasypaniem,
- wykonanie izolacji ścian powyżej poziomu terenu,
- wykonanie ocieplenia ścian fundamentowych szkoły i sali gimnastycznej poniżej terenu ze styropianu wodoodpornego,
- wykonanie ocieplenia ścian powyżej terenu szkoły i sali gimnastycznej z uwagi na to, że podłoga na gruncie szkoły oraz sali nie spełniają obecnych wymagań WT 2021,
- wykonanie ocieplenia stropu nad ostatnią kondygnacją szkoły i zaplecza sali gimnastycznej,
- montaż instalacji fotowoltaicznej,
- montaż pompy ciepła,
zgodnie z załącznikiem nr 11 -kosztorysem ofertowym.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45443000-4 - Roboty elewacyjne
45321000-3 - Izolacja cieplna
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
45410000-4 - Tynkowanie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Na postępowanie prowadzone w formie elektronicznej poprzez Portal e-Zamówienia dla zadania pn.: „Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej w Nieczajnie Górnej” wpłynęło 8 ofert.Cena oferty o najniżej wartości cenowej przewyższa kwotę jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zadania tj. 905 000,00 zł.
Wobec powyższego Zamawiający unieważnia postępowanie na podstawie art. 255 ust. 3 ustawy PZP.
| 2024-10-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |