Dostawa 900 - 1050 zestawów sprzętu sportowego dla szkół realizujących program „Mały Mistrz” II
Śląski Szkolny Związek Sportowy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00539059
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00539059/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-10-09 20:24
- Lokalizacja
- Katowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e8f0e1aa-b0bd-4d42-b0d6-361655aa4fcd
- Identyfikator
- 9541863303
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Artykuły i sprzęt sportowy
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00539059 z dnia 2024-10-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa 900 - 1050 zestawów sprzętu sportowego
dla szkół realizujących program „Mały Mistrz” II
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Śląski Szkolny Związek Sportowy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 272586644
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Francuska 32
1.5.2.) Miejscowość: Katowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 40-028
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki
1.5.7.) Numer telefonu: +48 798-577-967
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: slaskiszs@gmail.com
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.slaskiszs.com.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://www.slaskiszs.com.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa 900 - 1050 zestawów sprzętu sportowegodla szkół realizujących program „Mały Mistrz” II
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e8f0e1aa-b0bd-4d42-b0d6-361655aa4fcd
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00539059
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00525221
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 990243,90 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa 900 - 1050 zestawów sprzętu sportowego wraz z rozwózką do ok. 350 szkół realizujących program „Mały Mistrz” na terenie województwa śląskiego. Zamówienie obejmuje dwa zadania – dostawę dwóch różnych asortymentowo zestawów sprzętu sportowego. W zestawie I jest 10 różnych przyborów sportowych, zestaw II obejmuje 9 różnych przyborów sportowych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 37400000-2 - Artykuły i sprzęt sportowy
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu nie została złożona żadna oferta| 2024-10-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |