Zamówienie polegające na powtórzeniu podobnych robót budowlanych przewidzianych w ogłoszeniu o zamówieniu dla zamówienia podstawowego – Umowa nr R3/9/Rb/2024 z dn 17-06-2024 na RDW w Hrubieszowie.
Zarząd Dróg Wojewódzkich w Lublinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00539121
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00539121/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-10-10 07:29
- Lokalizacja
- Lublin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b844005c-ff0b-46e7-bad4-e28ae834035d
- Identyfikator
- 7122904545
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00539121 z dnia 2024-10-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zamówienie polegające na powtórzeniu podobnych robót budowlanych przewidzianych w ogłoszeniu o zamówieniu dla zamówienia podstawowego – Umowa nr R3/9/Rb/2024 z dn 17-06-2024 na RDW w Hrubieszowie.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Wojewódzkich w Lublinie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019170
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Bohdana Dobrzańskiego 3
1.5.2.) Miejscowość: Lublin
1.5.3.) Kod pocztowy: 20-262
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.7.) Numer telefonu: 84 6962093
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: rdw.hrubieszow@zdw.lublin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdw.bip.lubelskie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zdw-lublin.logintrade.net1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
samorządowa jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
administracja drogami
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zamówienie polegające na powtórzeniu podobnych robót budowlanych przewidzianych w ogłoszeniu o zamówieniu dla zamówienia podstawowego – Umowa nr R3/9/Rb/2024 z dn 17-06-2024 na RDW w Hrubieszowie.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b844005c-ff0b-46e7-bad4-e28ae834035d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00539121
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00507465
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
W postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie przetargu
nieograniczonego numer referencyjny: R3.ST.371.8.2024.rp w ogłoszeniu o zamówieniu przewidziano zamówienia polegające na powtórzeniu podobnych robót budowlanych,zgodnych z przedmiotem zamówienia oraz całkowita wartość tego zamówienia została uwzględniona przy obliczaniu wartości zamówienia. Wartość zamówienia nie przekracza kwoty jaka została określona w ogłoszeniu o zamówieniu dla zamówienia podstawowego Zamówienie podstawowe zostało udzielone w dniu 17-06-2024 r umowa nr R3/9/Rb/2024. na wykonanie:
RDW w Hrubieszowie. Remont drogi wojewódzkiej nr 850 Tomaszów Lubelski – Józefówka – Alojzów dla wykonawcy: Janusz Sadlik prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SADEX Janusz Sadlik, Kolonia Sitno 84, 22-424 Sitno
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: 168821-2024
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: R3.ST.371.22.1.2024.rp
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 2049093,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres robót obejmuje:
wykonanie remontów nawierzchni dw nr 850 w km 44+293 do km 46+933 o długości 2 640 mb polegających na:
- mechanicznym odsłonięciu krawędzi jezdni;
- wyrównaniu nawierzchni mieszanką mineralno-asfaltową AC16W 35/50 KR 3-4 o śr. gr. 4 cm wraz z frezowaniem korekcyjnym (średnia grubość frezowania do 2,5cm), z oczyszczeniem i skropieniem nawierzchni emulsją asfaltową kationową szybkorozpadową przed wyrównaniem nawierzchni;
- wykonanie warstwy wiążącej z mieszanki mineralno – asfaltowej AC16W 35/50 KR 3-4, o gr. min. 4 cm; wraz z skropieniem nawierzchni emulsją asfaltową kationową szybkorozpadową przed ułożeniem warstwy wiążącej;
- wykonanie warstwy ścieralnej gr. min. 4cm z mieszanki mineralno – asfaltowej AC11S 50/70 KR 3-4 wraz z skropieniem nawierzchni emulsją asfaltową kationową szybkorozpadową przed ułożeniem warstwy ścieralnej;
- uzupełnienie poboczy kruszywem 0,75 m na grubość 12 cm wraz z profilowaniem i zagęszczeniem podłoża,
- uzupełnienie nawierzchni zjazdów i dróg gruntowych destruktem z frezowania
- mechaniczne plantowanie pobocza na szerokości 0,5m (poza częścią utwardzonego pobocza).
- wykonanie oznakowania zgodnie z PSOR
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2520384,39 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2520384,39 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SADEX Janusz Sadlik
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: Regon 9500009712
7.3.3) Ulica: Kolonia Sitno 84
7.3.4) Miejscowość: Sitno
7.3.5) Kod pocztowy: 22-424
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-04
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2520384,39 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-10-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |