Modernizacja ujęcia wody w miejscowości Garnek w formule Zaprojektuj i Wybuduj
Gmina Kłomnice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00539140
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00539140/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-10-10 07:46
- Lokalizacja
- Kłomnice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fe4b9305-371b-4c22-b435-0e49b1634c6c
- Identyfikator
- 9492138802
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00539140 z dnia 2024-10-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja ujęcia wody w miejscowości Garnek w formule Zaprojektuj i Wybuduj
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kłomnice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 151397983
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Strażacka 20
1.5.2.) Miejscowość: Kłomnice
1.5.3.) Kod pocztowy: 42-270
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL224 - Częstochowski
1.5.7.) Numer telefonu: 34/3281-122
1.5.8.) Numer faksu: 34/3281-121
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: astepien@klomnice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.klomnice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/klomnice/proceedings1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja ujęcia wody w miejscowości Garnek w formule Zaprojektuj i Wybuduj2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fe4b9305-371b-4c22-b435-0e49b1634c6c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00539140
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00053759/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Modernizacja ujęcia wody w miejscowości Garnek
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00407987
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IZI-IZ.271.10.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest: „Modernizacja ujęcia wody w miejscowości Garnek
w formule Zaprojektuj i Wybuduj”
2. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności:
1) Wykonanie kompleksowej dokumentacji projektowej, uwzględniającej założenia Programu Funkcjonalno - Użytkowego, będącym załącznikiem do przetargu, która powinna zawierać następujące opracowania:
a) projekt budowlano - wykonawczy wraz ze szczegółowymi opiniami, uzgodnieniami z właściwymi organami, jeśli będzie wymagane - 5 egzemplarzy w wersji papierowej (w tym 3 egz. należy złożyć w Starostwie Powiatowym w celu uzyskania pozwolenia na budowę).
b) specyfikacje techniczne – 1 egzemplarz w wersji papierowej;
c) przedmiar robót, sporządzony w oparciu o obowiązujące przepisy – 2 egzemplarze
w wersji papierowej;
d) wersja elektroniczna całości zamówienia na nośniku CD w formacie umożliwiającym jej przeglądanie przy użyciu ogólnie dostępnych programów komputerowych – 1 sztuka;
e) pozwolenie na budowę, wydane przez Starostwo Powiatowe w Częstochowie;
f) Dokumentacja musi być sporządzona w wersji papierowej oraz w formie elektronicznej na nośniku elektronicznym CD-R, w tym dokumentacje projektową, przedmiary robót, STWIOR – w formacie PDF.
g) Dokumentację należy wykonać zgodnie z obowiązującymi przepisami w sprawie szczegółowego zakresu i formy dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych oraz programu funkcjonalno-użytkowego oraz przepisami w sprawie określenia metod i podstaw sporządzenia kosztorysu inwestorskiego, obliczania planowanych kosztów prac projektowych planowanych kosztów robót budowlanych określonych w programie funkcjonalno- użytkowym. Wykonanie robót budowlanych nastąpi na podstawie opracowanej i zatwierdzonej dokumentacji projektowej, zgodnie z obowiązującym prawem, normami Wykonanie robót budowlanych nastąpi na podstawie opracowanej i zatwierdzonej dokumentacji projektowej, oraz uzyskanym pozwoleniem na budowę zgodnie z obowiązującym prawem, normami, zasadami wiedzy technicznej, sztuką budowlaną i niniejszą SWZ.
2) Należy również uwzględnić następujące wymagania.
Wszystkie materiały kontaktujące mające bezpośrednio kontakt z woda pitną muszą mieć Atest Higieniczny PZH do kontaktu z wodą pitną.
Orurowanie wewnątrz hydroforni projektuje się ze stali nierdzewnej gat. 304.
Studnie - wyposażyć w wodomierze z nadajnikami impulsów, z których sygnał trafi do budynku hydroforni i sondę pomiarową hydrostatyczną do badania lustra wody.
Wieża - W zbiorniku wodociągowym zamontowane zostaną sondy hydrostatyczne oraz
konduktometryczne. Napełnianie zbiornika wodociągowego sterowane będzie
w zależności od wysokości poziomu wody.
Wodomierz z nakładką impulsową do pomiaru wody pitnej - końcowej oraz przetwornik ciśnienia
Zasilanie rezerwowe - Dla zapewnienia awaryjnego źródła zasilania obiektu w przypadku zaniku zasilania podstawowego z sieci elektroenergetycznej projektuje się zewnętrzny agregat prądotwórczy przystosowany do pracy ciągłej z automatycznym załączeniem.
Monitoring - Należy zaprojektować i wykonać system wizualizacji SCADA, monitoring oraz transmisję danych. Należy przewidzieć wpięcie instalacji do istniejącego systemu monitoringu i wizualizacji SCADA. Wszystkie sygnały z czujników np. krańcówek, sond pomiarowych, itp. należy wpiąć do systemu monitoringu. Szczegóły uzgodnić
z Inwestorem na etapie projektowania robót budowlanych.
3) Po uzyskaniu pozwolenia na budowę dla w/w inwestycji Wykonawca dokona zgłoszenia rozpoczęcia robót w Powiatowym Inspektoracie Nadzoru Budowlanego w Częstochowie.
4) Wykonanie robót budowlanych modernizacji ujęcia wody w miejscowości Garnek na podstawie opracowanej dokumentacji technicznej i pozwolenia na budowę.
Szczegółowy zakres zamówienia opisany jest w programie funkcjonalno – użytkowym (załącznik nr 2 do SWZ)
4.5.3.) Główny kod CPV: 45252126-7 - Roboty budowlane w zakresie zakładów uzdatniania wody pitnej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
45232151-5 - Roboty budowlane w zakresie węzłów do przepompowywania wody
71323200-0 - Projektowe usługi inżynieryjne w zakresie zakładów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2976600,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2435400,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Budownictwa i Instalacji ABT Sp.zo.o
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5732596779
7.3.3) Ulica: ul. Bór 139
7.3.4) Miejscowość: Częstochowa
7.3.5) Kod pocztowy: 42-202
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
dokumentacja projektowa, roboty konstrukcyjno-budowlane, zagospodarowanie terenu, instalacje sanitarne, sieci międzyobiegowe, instalacje elektryczne i AKPiA
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-11
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2435400,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-09-158.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-10-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |