Budowa infrastruktury kulturalnej przy amfiteatrze w Stepnicy

Gmina Stepnica

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00539374
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00539374/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-10-10 09:04
Lokalizacja
Stepnica, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-460f037b-282a-4cd0-837f-8a48dbddc11b
Identyfikator
8560008633
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budynkówRoboty budowlaneRoboty w zakresie różnych nawierzchni

Wykonawcy

1 przyznane

DOMINIKA MALEKKamień Pomorski, PL · lot 0
3 536 250 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00539374 z dnia 2024-10-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa infrastruktury kulturalnej przy amfiteatrze w Stepnicy

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Stepnica

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811684338

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Tadeusza Kościuszki 4

1.5.2.) Miejscowość: Stepnica

1.5.3.) Kod pocztowy: 72-112

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński

1.5.7.) Numer telefonu: 914188521

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@stepnica.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.stepnica.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://stepnica.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa infrastruktury kulturalnej przy amfiteatrze w Stepnicy

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-460f037b-282a-4cd0-837f-8a48dbddc11b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00539374

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00095636/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.15 Budowa infrastruktury kulturalnej przy amfiteatrze w Stepnicy

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00401733

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: AOŚ.271.8.2024.MS

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 2355329,30 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest budowa infrastruktury kulturalnej przy amfiteatrze w Stepnicy polegająca na budowie widowni amfiteatru oraz budowie budynku socjalnego wraz z zagospodarowaniem terenu i niezbędną infrastrukturą techniczną. Inwestycji towarzyszyć będzie wykonanie nawierzchni utwardzonych pod dojścia piesze oraz dojazd do obiektu.
Na terenie inwestycji stanowiącym część działki numer 418/6 projektuję się widownie istniejącego amfiteatru oraz budynek socjalny będący zapleczem amfiteatru. Widownia posiada 255 miejsc siedzących zlokalizowanych w 6 rzędach. Budynek socjalny jest budynkiem o 1 kondygnacji. Projektuję się także nawierzchnie utwardzone w celu dojścia do budynku oraz zmienia się trasę dojazdu do amfiteatru. Na terenie projektuję się również instalację elektryczną, instalację kanalizacji sanitarnej oraz instalację wodociągową. Doposażenie istniejącego amfiteatru.
Budowy należy dokonać na podstawie projektów budowlanych stanowiących załącznik do SWZ.
Zakres robót nie ma negatywnego wpływu na dostęp do obiektu dla osób z niepełnosprawnością, inwestycja nie ogranicza rozwiązań w tym zakresie.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45000000-7 - Roboty budowlane

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 5

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3536250,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3956463,10 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3536250,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Transportowo-Budowlane Polprime Dominika Malek

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9860258168

7.3.3) Ulica: Trzebieszewo 14

7.3.4) Miejscowość: Kamień Pomorski

7.3.5) Kod pocztowy: 72-400

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-07

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3536250,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 8 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-10-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane