Druk i dostawa kalendarzy ściennych Płock 2025

GMINA - MIASTO PŁOCK

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00539512
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00539512/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-10-10 09:41
Lokalizacja
Płock, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-83fac83f-6821-4de5-8fac-830a42a21988
Identyfikator
7743135712
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Kalendarze

Wykonawcy

1 przyznane

MIRANEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄTarnowo Podgórne, PL · lot 0
40 975 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00539512 z dnia 2024-10-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Druk i dostawa kalendarzy ściennych Płock 2025

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA - MIASTO PŁOCK

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 611016086

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Stary Rynek 1

1.5.2.) Miejscowość: Płock

1.5.3.) Kod pocztowy: 09-400

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL923 - Płocki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@plock.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://nowybip.plock.eu/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/985044

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Druk i dostawa kalendarzy ściennych Płock 2025

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-83fac83f-6821-4de5-8fac-830a42a21988

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00539512

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00065041/18/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.19 Druk i dostawa kalendarzy ściennych.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00509082

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WZP.271.1.99.2024.AG

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 45337,33 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest druk i dostawa kalendarzy ściennych na rok 2025, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia, w ilości:
- kalendarze 13-planszowe – 1 300 sztuk,
- kalendarze trójdzielne – 1 700 sztuk,
- kalendarze plakatowe (jednoplanszowe) – 800 sztuk.

4.5.3.) Główny kod CPV: 30199792-8 - Kalendarze

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 9

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 9

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 40975,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 66100,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 40975,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Miranex Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7781387456

7.3.4) Miejscowość: Sady

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 40975,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 15 dni

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

1. Termin realizacji umowy:
a) w celu weryfikacji kolorystycznej i jakościowej, Wykonawca wykona i dostarczy do siedziby Zamawiającego próbki wydruku kalendarzy maksymalnie w ciągu: 5 dni roboczych od przekazania przez Zamawiającego projektów graficznych wykonywanych przez Zamawiającego lub 5 dni roboczych od zaakceptowania projektów graficznych przygotowywanych przez
Wykonawcę. Zamawiający dokona weryfikacji/akceptacji próbek wydruków w ciągu 3 dni roboczych; za dni robocze w rozumieniu niniejszej umowy Strony uznają dni od poniedziałku do piątku z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy;
b) w przypadku naniesienia przez Zamawiającego poprawek na przedstawione próbki, Zamawiający zastrzega sobie prawo do zażądania ponownych wydruków, które Wykonawca wykona i dostarczy do siedziby Zamawiającego maksymalnie w ciągu 3 dni roboczych od przekazania Wykonawcy poprawek. Zamawiający dokona weryfikacji/akceptacji wydruków w ciągu 3 dni roboczych;
c) wydrukowanie i dostarczenie do siedziby Zamawiającego kalendarzy – w ciągu 15 dni roboczych (zgodnie z ofertą Wykonawcy) od zatwierdzenia przedstawionych próbnych wydruków.
2024-10-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi