Zakup systemu audio-video na salę konferencyjną.

Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Olsztynie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00539594
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00539594/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-10-10 10:00
Lokalizacja
Olsztyn, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3f62fcf6-caf6-43f3-9f91-4071e46b3ead
Identyfikator
7393452902
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Urządzenia audiowizualneMikrofony i głośnikiAkumulatory elektryczneWzmacniaczeOdbiorniki telewizyjne i radiowe oraz aparatura nagrywająca dźwięk lub obraz lub aparatura powielającaUrządzenia wideoMonitoryAparatura i sprzęt sterującySzyny lub uchwyty do zawieszaniaPodłączenia i elementy stykowe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00539594 z dnia 2024-10-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup systemu audio-video na salę konferencyjną.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Olsztynie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 519653022

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Jagiellońska 91

1.5.2.) Miejscowość: Olsztyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 10-356

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@w-modr.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wmodr.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3f62fcf6-caf6-43f3-9f91-4071e46b3ead

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


państwowa jednostka organizacyjna posiadająca osobowość prawną

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Działalność zgodna z Ustawą z dnia 22 października 2004 r. o jednostkach doradztwa rolniczego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup systemu audio-video na salę konferencyjną.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3f62fcf6-caf6-43f3-9f91-4071e46b3ead

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00539594

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00223916/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.3 Urządzenia multimedialne

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00503141

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SZP.260.11.24

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia stanowi zakup systemu audio-video na salę konferencyjną. Opis przedmiotu zamówienia – załącznik nr 2 do SWZ,
• projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 6 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 32321200-1 - Urządzenia audiowizualne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

32340000-8 - Mikrofony i głośniki

31430000-9 - Akumulatory elektryczne

32343000-9 - Wzmacniacze

32300000-6 - Odbiorniki telewizyjne i radiowe oraz aparatura nagrywająca dźwięk lub obraz lub aparatura powielająca

32323300-6 - Urządzenia wideo

33195100-4 - Monitory

31682210-5 - Aparatura i sprzęt sterujący

30195800-0 - Szyny lub uchwyty do zawieszania

31224000-2 - Podłączenia i elementy stykowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia (wraz z podatkiem od towarów i usług –VAT) brutto w wysokości: 325 762,93 zł. Wartość oferty najkorzystniejszej przekracza tę kwotę. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia do ceny oferty najkorzystniejszej.
2024-10-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy