NAPRAWA OGRODZENIA W ODDZIALE PSYCHIATRYCZNYM W SIEKOWIE
WIELKOPOLSKIE CENTRUM NEUROPSYCHIATRYCZNE IM. OSKARA BIELAWSKIEGO W KOŚCIANIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00539611
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00539611/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-10-10 10:03
- Lokalizacja
- Kościan, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f965419d-94ef-44ba-a5f6-0ab10d58cdc1
- Identyfikator
- 6981577391
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00539611 z dnia 2024-10-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
NAPRAWA OGRODZENIA W ODDZIALE PSYCHIATRYCZNYM W SIEKOWIE
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: WIELKOPOLSKIE CENTRUM NEUROPSYCHIATRYCZNE IM. OSKARA BIELAWSKIEGO W KOŚCIANIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 411049324
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Ignacego Paderewskiego 1A
1.5.2.) Miejscowość: Kościan
1.5.3.) Kod pocztowy: 64-000
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: et@wcn-koscian.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: wcn-koscian.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://wcnkoscian.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
NAPRAWA OGRODZENIA W ODDZIALE PSYCHIATRYCZNYM W SIEKOWIE2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f965419d-94ef-44ba-a5f6-0ab10d58cdc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00539611
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00491451
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/9/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 161788,62 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają:
- Załącznik nr 1 do SWZ - zakres prac, zdjęcia i mapa sytuacyjna,
1. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 5.
2. Prace wykonywane będą na terenie czynnego oddziału zamiejscowego w Siekowie należącego do Wielkopolskiego Centrum Neuropsychiatrycznego. W związku z powyższym jakiekolwiek przerwy w dostawie mediów muszą być konsultowane wcześniej z Zamawiającym. Należy je ograniczyć do minimum poprzez zapewnienie dostaw z innych źródeł alternatywnych na koszt Wykonawcy.
3. Teren budowy jest w bezpośrednim sąsiedztwie chodnika nie będącego własnością WCN. Wszelkie procedury i koszty związane z zajęciem pasa leżą po stronie Wykonawcy.
4. Teren wykonywanych prac należy odpowiednio zabezpieczyć przed osobami postronnymi.
5. Wskazane materiały z demontażu należy przekazać Zamawiającemu.
6. W odległości 2m od linii płotu na terenie WCN należy wykonać pielęgnację drzewostanu.
7. Minimalny wymagany przez Zamawiającego okres gwarancji na wykonanie zadania wynosi 48 miesięcy od daty sporządzenia końcowego protokołu odbioru robót.
8. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 189985,80 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 436000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 199903,94 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Malarsko-Budowlanym Sylwester Bobrowski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6981041408
7.3.3) Ulica: Parkowa 45
7.3.4) Miejscowość: Bonikowo
7.3.5) Kod pocztowy: 64-000
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-08
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 199903,94 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-11-22| 2024-10-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |