Prace porządkowe na terenie Lasów Komunalnych w Gliwicach

Miejski Zarząd Usług Komunalnych

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00540048
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00540048/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-10-10 11:34
Lokalizacja
Gliwice, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f76cd9c5-7c0c-4f0b-a45a-d1323c1a6e8e
Identyfikator
6310112268
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi zarządzania pielęgnacją lasówUsługi gospodarki leśnej

Wykonawcy

1 przyznane

ANDRZEJ ALAMODAGliwice, PL · lot 0
177 800 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00540048 z dnia 2024-10-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Prace porządkowe na terenie Lasów Komunalnych w Gliwicach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Zarząd Usług Komunalnych

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 271048212

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Strzelców Bytomskich 25c

1.5.2.) Miejscowość: Gliwice

1.5.3.) Kod pocztowy: 44-109

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL229 - Gliwicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@mzuk.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mzuk.gliwice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f76cd9c5-7c0c-4f0b-a45a-d1323c1a6e8e

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Prace porządkowe na terenie Lasów Komunalnych w Gliwicach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f76cd9c5-7c0c-4f0b-a45a-d1323c1a6e8e

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00540048

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00030678/17/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.8 Prace konserwacyjne i leśne na terenie Lasu Komunalnego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00502635

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: MZUK-EPZ.50.65.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje:
I. Czyszczenie rowów:
1. W ramach zadania należy wykonać:
a) oczyszczanie i pogłębianie rowów leśnych o długości 2000 mb, wskazanych przez Zamawiającego,
b) udrożnianie przepustów,
c) usuwanie roślin podczas czyszczenia rowów (jeśli występują),
d) uporządkowanie terenu po zakończeniu prac.
II. Prace porządkowe:
1. W ramach zadania wykonywane będą następujące czynności:
a) interwencyjne usuwanie wskazanych przez Zamawiającego drzew chorych, połamanych i wywróconych o ogólnej masie pozyskanego drewna nie przekraczającej 40 m3, wraz z zakupem pozyskanego drewna w cenie 90 zł m3,
b) usunięcie drzew stanowiących zagrożenie bezpieczeństwa osób i mienia o ogólnej masie pozyskanego drewna nie przekraczającej 40 m3, wraz z zakupem pozyskanego drewna w cenie 90 zł m3 na obszarach wskazanych przez Zamawiającego
c) wykonanie zabiegów pielęgnacyjnych w drzewostanie, w tym cięć pielęgnacyjno-sanitarnych, redukcyjnych i technicznych oraz awaryjne usunięcie złamanych, pękniętych lub rozszczepionych konarów drzew, stanowiących zagrożenie bezpieczeństwa ludzi i mienia na obszarach wskazanych przez Zamawiającego. Należy wziąć pod uwagę wszelkie utrudnienia wynikające z usytuowania drzew w gęstym zwarciu;
d) usuwanie roślin inwazyjnych na terenie lasów komunalnych Gliwicach w przypadku zaistnienia takiej konieczności na obszarach wskazanych przez Zamawiającego;
e) usuwanie dzikich wysypisk śmieci na terenach wskazanych przez Zamawiającego;
f) zrębkowanie gałęzi oraz wywóz zrębków;
g) uporządkowanie terenu po zakończeniu prac;
h) po dokonaniu odbioru drewna, teren należy doprowadzić do stanu pierwotnego - wyrównanie terenu w nieprzekraczalnym terminie 3 dni.

4.5.3.) Główny kod CPV: 77231800-6 - Usługi zarządzania pielęgnacją lasów

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

77231000-8 - Usługi gospodarki leśnej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 177800 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 177800 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 177800 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Usługowa SEBCIO Andrzej Alamoda

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9690897129

7.3.3) Ulica: Mazowiecka 36

7.3.4) Miejscowość: Gliwice

7.3.5) Kod pocztowy: 44-105

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-07

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 177800 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-11-30
2024-10-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi