Budowa ogrodzenia przy Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnym w Kaliszu.

CENTRUM OPIEKUŃCZO-MIESZKALNE W KALISZU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00540288
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00540288/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-10-10 12:20
Lokalizacja
Kalisz, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4bfa4437-c418-46da-82bb-5322844203c3
Identyfikator
6182195833
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Wznoszenie ogrodzeńRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneInstalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnegoBramyOgrodzeniaElementy ogrodzeńRoboty instalacyjne elektryczneDomofony

Wykonawcy

1 przyznane

BARBARA KRAMPILCKalisz, PL · lot 0
138 990 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00540288 z dnia 2024-10-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa ogrodzenia przy Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnym w Kaliszu.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: CENTRUM OPIEKUŃCZO-MIESZKALNE W KALISZU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 523974355

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Żwirki i Wigury 10

1.5.2.) Miejscowość: Kalisz

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-800

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski

1.5.7.) Numer telefonu: 62 5005053

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: centrum@comkalisz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.comkalisz.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4bfa4437-c418-46da-82bb-5322844203c3

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Pomoc społeczna bez zakwaterowania i z zakwaretowaniem dla dorosłych osób niepełnosprawnych.

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa ogrodzenia przy Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnym w Kaliszu.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4bfa4437-c418-46da-82bb-5322844203c3

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00540288

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00517549/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Budowa ogrodzenia przy Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnym w Kaliszu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00461961

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: COM.231.2.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 149747,41 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest budowa ogrodzenia przy Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnym w Kaliszu przy ul. Żwirki i Wigury 10
2. Zakres prac obejmuje między innymi:
- mechaniczne i ręczne planowanie terenu,
- wykopanie wykopów pod stopy fundamentowe,
- montaż słupków stalowych o profilach zamkniętych, lakierowanych proszkowo w kolorze RAL 7016,
- montaż ogrodzenia panelowego z prętów stalowych o minimum fi 4 mm, o wysokości 123 cm i długości 250 cm, lakierowanych proszkowo w kolorze RAL 7016,
- wykonanie i montaż bramy przesuwnej dwuczęściowej wykonanej z profili zamkniętych i wypełnionych panelem ogrodzeniowym, lakierowanych proszkowo w kolorze RAL 7016, oraz z automatycznym napędem sterowanym pilotami.
- wykonanie i montaż dwóch sztuk furtek wykonanych z profili zamkniętych i wypełnionych panelem ogrodzeniowym, lakierowanych proszkowo w kolorze RAL 7016,
- wykonanie zasilania elektrycznego automatyki bramy wraz z podłączeniem do istniejącej instalacji elektrycznej.
- wykonanie instalacji domofonowej i elektrycznej otwierania furtek;
- wywóz i utylizacja zbędnej ziemi i odpadów powstałych w wyniku prac, uprzątnięcie terenu prac.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zostały zawarty w SWZ i załącznikach do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45340000-2 - Instalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnego

44221300-8 - Bramy

34928200-0 - Ogrodzenia

34928220-6 - Elementy ogrodzeń

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

32552600-3 - Domofony

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 138990,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 288000 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 138990,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Barbara Krampilc

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 363824501

7.3.3) Ulica: Warszawska 99

7.3.4) Miejscowość: Kalisz

7.3.5) Kod pocztowy: 62-800

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 138990,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-11-25
2024-10-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane