SZP/242-132/2024 Wykonanie remontu wybranych central wentylacyjnych w budynku C13 Politechniki Wrocławskiej we Wrocławiu przy Wybrzeżu Wyspiańskiego 23-25.
POLITECHNIKA WROCŁAWSKA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00540545
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00540545/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-10-10 13:04
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7c1e5816-f0be-480e-a3af-5eb3f2b2cc8d
- Identyfikator
- 000001614
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00540545 z dnia 2024-10-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
SZP/242-132/2024 Wykonanie remontu wybranych central wentylacyjnych w budynku C13 Politechniki Wrocławskiej we Wrocławiu przy Wybrzeżu Wyspiańskiego 23-25.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POLITECHNIKA WROCŁAWSKA
1.3.) Oddział zamawiającego: Dział Zakupów i Zamówień Publicznych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001614
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: wyb. Stanisława Wyspiańskiego 27
1.5.2.) Miejscowość: Wrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 50-370
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: katarzyna.dusza@pwr.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://przetargi.pwr.edu.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7c1e5816-f0be-480e-a3af-5eb3f2b2cc8d1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
SZP/242-132/2024 Wykonanie remontu wybranych central wentylacyjnych w budynku C13 Politechniki Wrocławskiej we Wrocławiu przy Wybrzeżu Wyspiańskiego 23-25.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7c1e5816-f0be-480e-a3af-5eb3f2b2cc8d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00540545
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00008019/53/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.34 Wykonanie remontu wybranych central wentylacji mechanicznej w bud . C13 Politechniki Wrocławskiej we Wrocławiu przy Wybrzeżu Wyspiańskiego 23-25.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00427582
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SZP/242-132/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana: Wykonanie remontu wybranych central wentylacyjnych w budynku C13 Politechniki Wrocławskiej we Wrocławiu przy Wybrzeżu Wyspiańskiego 23-25.
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontu następujących central wentylacji mechanicznej NW1, NW2, NW3, NW9 i NW11 oraz wymianę niesprawnych regulatorów VAV na w/w układach w budynku C-13 Politechniki Wrocławskiej w zakresie opisanym w przedmiotowym OPZ. Zamówienie obejmuje również wykonanie czyszczenia central wentylacyjnych, wewnętrznej powierzchni kanałów wentylacyjnych wraz z kratkami nawiewnymi i wywiewnymi oraz sporządzenie dokumentacji powykonawczej.
1.1. Szczegółowy zakres robót znajduje się we wzorze umowy, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ – OPZ (Opis Przedmiotu Zamówienia).
Wykonawca zobowiązuje się wykonać roboty jw. zgodnie z dokumentacją techniczną, umową, SWZ, zgodnie z wymaganiami ustawy Prawo budowlane oraz zgodnie z innymi obowiązującymi przepisami i normami, jak również zgodnie z wiedzą techniczną, zasadami sztuki budowlanej i przepisami BHP.
Uwaga: dokumentacja nie zawiera przedmiarów robót; wycenę należy oprzeć na dokumentacji.
1.2. Klasyfikacja zamówienia wg Wspólnego Słownika Zamówień (CPV):
45351000-2 – Mechaniczne instalacje inżynieryjne
45331200-8 – Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45232460-4 – Roboty sanitarne
45331210-1 – Instalowanie wentylacji
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
4.5.3.) Główny kod CPV: 45351000-2 - Mechaniczne instalacje inżynieryjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45232460-4 - Roboty sanitarne
45331210-1 - Instalowanie wentylacji
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 928490,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 998852,74 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 928490,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: GREEN TEAM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 389874476
7.3.3) Ulica: ul. Armii Krajowej 2 lokal 303B
7.3.4) Miejscowość: Piaseczno
7.3.5) Kod pocztowy: 05-500
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Gustaw Szafraniec GUS - klimatyzacja i wentylacja ul. Boczna 13, 55-003 Nadolice Wielkie; czyszczenie mechaniczne kanałów wentylacyjnych, wymiana niesprawnych regulatorów VAV na przepustnice regulacyjne
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 928490,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-10-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |