Zakup i dostawa materiałów do zajęć w ramach projektu: „Od Kulturowej Transformacji do Lokalnej Integracji” wraz z artykułami drobnymi, numer wniosku o dofinansowanie: FESL.10.24-IZ.01-03EH/23-003.

PSZCZYŃSKIE CENTRUM KULTURY

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00540642
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00540642/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-10-10 13:23
Lokalizacja
Pszczyna, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a2531a3f-2ce6-11ef-86d2-4e696a6d8c25
Identyfikator
6381015727
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Różny sprzęt i artykuły biuroweInstrumenty muzyczne, artykuły sportowe, gry, zabawki, wyroby rzemieślnicze, materiały i akcesoria artystyczneProdukty ogrodniczeRóżne produkty spożywcze

Wykonawcy

1 przyznane

Diverti Grażyna TomaszekBielsko-Biała, PL · lot 0
55 998,35 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00540642 z dnia 2024-10-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup i dostawa materiałów do zajęć w ramach projektu: „Od Kulturowej Transformacji do Lokalnej Integracji” wraz z artykułami drobnymi, numer wniosku o dofinansowanie: FESL.10.24-IZ.01-03EH/23-003.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: PSZCZYŃSKIE CENTRUM KULTURY

1.3.) Oddział zamawiającego: PCKUL

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000281312

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Władysława Jagiełły 1

1.5.2.) Miejscowość: Pszczyna

1.5.3.) Kod pocztowy: 43-200

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22C - Tyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@pckul.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pckul.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a2531a3f-2ce6-11ef-86d2-4e696a6d8c25

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup i dostawa materiałów do zajęć w ramach projektu: „Od Kulturowej Transformacji do Lokalnej Integracji” wraz z artykułami drobnymi, numer wniosku o dofinansowanie: FESL.10.24-IZ.01-03EH/23-003.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a2531a3f-2ce6-11ef-86d2-4e696a6d8c25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00540642

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00344945/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.2 Zakup i dostawa materiałów do zajęć w ramach projektu "Od Kultowej Transformacji do Lokalnej Integracji"

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

„Od Kulturowej Transformacji do Lokalnej Integracji“

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00370151

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PCKUL.212.4.2024/10.24

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 242500 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 0 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wyłonienie firmy do realizacji zakupu materiałów do zajęć na podstawie koszyków określonych produktów.
Zamówienie zostało podzielone na 6 (sześć) części, a specyfikację poszczególnych artykułów stanowią: załącznik nr 1, nr. 2, nr 3, nr 4, nr 5, nr 6 do niniejszej specyfikacji warunków zamówienia.
1.
Część 1 – materiały biurowe
2.
Część 2 – materiały muzyczne
3.
Część 3 – materiały ogrodnicze
4.
Część 4 – materiały do rękodzieła
5.
Część 5 – materiały sportowo-rekreacyjne
6.
Część 6 – materiały spożywcze
Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych zgodnie z podziałem na części (ale nie dopuszcza składania ofert częściowych w ramach danej części) lub na całość zamówienia.
Wykonawcy mogą składać ofertę do jednej lub kilku lub wszystkich sześciu części.

4.5.3.) Główny kod CPV: 30190000-7 - Różny sprzęt i artykuły biurowe

4.5.5.) Wartość części: 60000 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wyłonienie firmy do realizacji zakupu materiałów do zajęć na podstawie koszyków określonych produktów.
Zamówienie zostało podzielone na 6 (sześć) części, a specyfikację poszczególnych artykułów stanowią: załącznik nr 1, nr. 2, nr 3, nr 4, nr 5, nr 6 do niniejszej specyfikacji warunków zamówienia.
1.
Część 1 – materiały biurowe
2.
Część 2 – materiały muzyczne
3.
Część 3 – materiały ogrodnicze
4.
Część 4 – materiały do rękodzieła
5.
Część 5 – materiały sportowo-rekreacyjne
6.
Część 6 – materiały spożywcze
Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych zgodnie z podziałem na części (ale nie dopuszcza składania ofert częściowych w ramach danej części) lub na całość zamówienia.
Wykonawcy mogą składać ofertę do jednej lub kilku lub wszystkich sześciu części.

4.5.3.) Główny kod CPV: 37000000-8 - Instrumenty muzyczne, artykuły sportowe, gry, zabawki, wyroby rzemieślnicze, materiały i akcesoria artystyczne

4.5.5.) Wartość części: 35625,00 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wyłonienie firmy do realizacji zakupu materiałów do zajęć na podstawie koszyków określonych produktów.
Zamówienie zostało podzielone na 6 (sześć) części, a specyfikację poszczególnych artykułów stanowią: załącznik nr 1, nr. 2, nr 3, nr 4, nr 5, nr 6 do niniejszej specyfikacji warunków zamówienia.
1.
Część 1 – materiały biurowe
2.
Część 2 – materiały muzyczne
3.
Część 3 – materiały ogrodnicze
4.
Część 4 – materiały do rękodzieła
5.
Część 5 – materiały sportowo-rekreacyjne
6.
Część 6 – materiały spożywcze
Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych zgodnie z podziałem na części (ale nie dopuszcza składania ofert częściowych w ramach danej części) lub na całość zamówienia.
Wykonawcy mogą składać ofertę do jednej lub kilku lub wszystkich sześciu części.

4.5.3.) Główny kod CPV: 03121000-5 - Produkty ogrodnicze

4.5.5.) Wartość części: 35625,00 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wyłonienie firmy do realizacji zakupu materiałów do zajęć na podstawie koszyków określonych produktów.
Zamówienie zostało podzielone na 6 (sześć) części, a specyfikację poszczególnych artykułów stanowią: załącznik nr 1, nr. 2, nr 3, nr 4, nr 5, nr 6 do niniejszej specyfikacji warunków zamówienia.
1.
Część 1 – materiały biurowe
2.
Część 2 – materiały muzyczne
3.
Część 3 – materiały ogrodnicze
4.
Część 4 – materiały do rękodzieła
5.
Część 5 – materiały sportowo-rekreacyjne
6.
Część 6 – materiały spożywcze
Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych zgodnie z podziałem na części (ale nie dopuszcza składania ofert częściowych w ramach danej części) lub na całość zamówienia.
Wykonawcy mogą składać ofertę do jednej lub kilku lub wszystkich sześciu części.

4.5.3.) Główny kod CPV: 37000000-8 - Instrumenty muzyczne, artykuły sportowe, gry, zabawki, wyroby rzemieślnicze, materiały i akcesoria artystyczne

4.5.5.) Wartość części: 35625,00 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wyłonienie firmy do realizacji zakupu materiałów do zajęć na podstawie koszyków określonych produktów.
Zamówienie zostało podzielone na 6 (sześć) części, a specyfikację poszczególnych artykułów stanowią: załącznik nr 1, nr. 2, nr 3, nr 4, nr 5, nr 6 do niniejszej specyfikacji warunków zamówienia.
1.
Część 1 – materiały biurowe
2.
Część 2 – materiały muzyczne
3.
Część 3 – materiały ogrodnicze
4.
Część 4 – materiały do rękodzieła
5.
Część 5 – materiały sportowo-rekreacyjne
6.
Część 6 – materiały spożywcze
Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych zgodnie z podziałem na części (ale nie dopuszcza składania ofert częściowych w ramach danej części) lub na całość zamówienia.
Wykonawcy mogą składać ofertę do jednej lub kilku lub wszystkich sześciu części.

4.5.3.) Główny kod CPV: 37000000-8 - Instrumenty muzyczne, artykuły sportowe, gry, zabawki, wyroby rzemieślnicze, materiały i akcesoria artystyczne

4.5.5.) Wartość części: 35625,00 PLN

Część 6

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wyłonienie firmy do realizacji zakupu materiałów do zajęć na podstawie koszyków określonych produktów.
Zamówienie zostało podzielone na 6 (sześć) części, a specyfikację poszczególnych artykułów stanowią: załącznik nr 1, nr. 2, nr 3, nr 4, nr 5, nr 6 do niniejszej specyfikacji warunków zamówienia.
1.
Część 1 – materiały biurowe
2.
Część 2 – materiały muzyczne
3.
Część 3 – materiały ogrodnicze
4.
Część 4 – materiały do rękodzieła
5.
Część 5 – materiały sportowo-rekreacyjne
6.
Część 6 – materiały spożywcze
Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych zgodnie z podziałem na części (ale nie dopuszcza składania ofert częściowych w ramach danej części) lub na całość zamówienia.
Wykonawcy mogą składać ofertę do jednej lub kilku lub wszystkich sześciu części.

4.5.3.) Główny kod CPV: 15800000-6 - Różne produkty spożywcze

4.5.5.) Wartość części: 40000 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 27448,03 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 55998,35 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 55998,35 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Diverti Grażyna Tomaszek

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 381649202

7.3.4) Miejscowość: Bielsko-Biała

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 55998,35 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-06-30

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający informuje, iż podstawę prawną unieważnienia stanowi art. 255 pkt 3 Pzp w
brzmieniu: Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: (…) 3) cena
lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą
zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może
zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający informuje, iż podstawę prawną unieważnienia stanowi art. 255 pkt 3 Pzp w
brzmieniu: Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: (…) 3) cena
lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą
zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może
zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający informuje, iż podstawę prawną unieważnienia stanowi art. 255 pkt 3 Pzp w
brzmieniu: Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: (…) 3) cena
lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą
zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może
zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający informuje, iż podstawę prawną unieważnienia stanowi art. 255 pkt 3 Pzp w
brzmieniu: Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: (…) 3) cena
lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą
zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może
zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty

Część 6

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający informuje, iż podstawę prawną unieważnienia stanowi art. 255 pkt 3 Pzp w
brzmieniu: Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: (…) 3) cena
lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą
zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może
zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty

2024-10-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy