Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych Gronik II we wsi Koniaków

Gmina Istebna

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00540785
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00540785/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-10-10 13:48
Lokalizacja
Istebna, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4ce6b920-adad-41a2-aade-b3b5ece74c69
Identyfikator
5482676134
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie nawierzchni drógRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty rozbiórkoweRoboty drogowe

Wykonawcy

1 przyznane

URBACZKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄJaworzynka, PL · lot 0
317 389,75 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00540785 z dnia 2024-10-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych Gronik II we wsi Koniaków

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Istebna

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072182500

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Istebna 1000

1.5.2.) Miejscowość: Istebna

1.5.3.) Kod pocztowy: 43-470

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski

1.5.7.) Numer telefonu: 33 8556500 wew. 47

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@istebna.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.istebna.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4ce6b920-adad-41a2-aade-b3b5ece74c69

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych Gronik II we wsi Koniaków

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4ce6b920-adad-41a2-aade-b3b5ece74c69

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00540785

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00017644/09/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.12 Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych "GRONIK II" we wsi Koniaków.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RI.271.1.13.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Teren przedmiotowej inwestycji zlokalizowany jest w miejscowości Koniaków, w obszarze ograniczonym przede wszystkim lasami i polami uprawnymi. Teren, na którym jest zlokalizowana inwestycja charakteryzuje się znaczącą różnicą wysokości. Istniejąca droga w KM 0+000 – 0+318 posiada nawierzchnię asfaltową z licznymi ubytkami i spękaniami. Zmienna szerokość jezdni wynosi 2,60 – 3,30 m. W KM 0+318 – 0+413 nawierzchnia z płyt drogowych 100x75 cm, płyty połamane, liczne nierówności. Odwodnienie drogi odbywa się powierzchniowo w kierunku terenów zielonych, ze spadkiem do potoku Roztoka. Remont drogi gminnej Gronik II we wsi Koniaków zaprojektowano na długości 413,00 m.
Zaprojektowano remont nawierzchni jezdni polegający na frezowaniu istniejącej nawierzchni asfaltowej i rozbiórce płyt drogowych oraz podbudowy zaglinionej, wykonaniu podbudowy stabilizowanej spoiwem hydraulicznym gr. 30 cm, ułożeniu podbudowy z kruszywa łamanego gr. 20 cm po zagęszczeniu, wykonaniu nowej nakładki z betonu asfaltowego w dwóch warstwach (wraz z wjazdami), warstwa wiążąca z betonu asfaltowego AC16W grubości 4 cm i warstwa ścieralna z betonu asfaltowego AC11S grubości 4 cm, szerokość jezdni stała wynosząca 3,00 m. Modernizacja drogi odbywać się będzie po istniejącym śladzie, w pasie drogowym drogi gminnej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45233140-2 - Roboty drogowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 317389,75 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 464941,99 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 317389,75 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Urbaczka sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 5482668809

7.3.3) Ulica: Jaworzynka 953

7.3.4) Miejscowość: Jaworzynka

7.3.5) Kod pocztowy: 43-476

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 317389,75 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

2024-10-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane