Dostawa pelletu drzewnego na potrzeby Zespołu Szkół w Janowcu na sezon grzewczy 2024 – 2025.

Gmina Janowiec

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00540885
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00540885/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-10-10 14:04
Lokalizacja
Janowiec, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c28497c6-4f62-435f-be3b-a7dd262d154f
Identyfikator
7162657225
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Paliwa drzewne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00540885 z dnia 2024-10-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa pelletu drzewnego na potrzeby Zespołu Szkół w Janowcu na sezon grzewczy 2024 – 2025.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Janowiec

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019750

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Radomska 2

1.5.2.) Miejscowość: Janowiec

1.5.3.) Kod pocztowy: 24-123

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@janowiec.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.janowiec.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://janowiec.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa pelletu drzewnego na potrzeby Zespołu Szkół w Janowcu na sezon grzewczy 2024 – 2025.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c28497c6-4f62-435f-be3b-a7dd262d154f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00540885

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00525505

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RO.271.1.3.2024.MG

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa pelletu drzewnego na potrzeby Zespołu Szkół w Janowcu na sezon grzewczy 2024 – 2025.
2. Zamówienie obejmuje sukcesywną dostawa opału drzewnego – pelletu do kotłowni kontenerowej przy ul. Osiedle Szkolne 5 B w ramach zgłaszanego zapotrzebowania.
3. Łączna maksymalna ilość pelletu objętego zamówieniem wynosi do 90 ton.
4. Minimalna gwarantowana ilość pelletu, jaką Zamawiający zobowiązuje się zamówić wynosi 50 ton.
5. Wymagania jakościowe odnoszące się do głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia:
1) Przez cały okres obowiązywania umowy pellet winien spełniać następujące dane techniczne:
a) zgodność z normą EN 14961-2 lub równoważną.
b) pellet pochodzenia drzewnego.
c) średnica od 6mm do 8 mm.
d) długość od 10 mm do 30 mm.
e) gęstość od 1,0 do 1,4 kg/dm³.
f) wartość opałowa nie niższa niż 19 000 kJ/kg.
g) wilgotność nie wyższa niż 10%.
h) zawartość popiołu nie wyższa niż 0,7%.
i) zawartości siarki nie większa niż 0,08 %.
j) zawartość dodatków nie wyższa nie 2%.
2) Minimalna ilość pojedynczej dostawy ok. 2,1 t z podniesieniem załadunku na wysokość ok. 3 m i zasypem do zbiornika kotłowni kontenerowej.
3) Dostawy winny być realizowane własnym transportem samochodowym Wykonawcy o parametrach umożliwiających manewrowania w miejscu dostawy bez konieczności ingerencji w istniejącą infrastrukturę.
4) Wykonawca zapewni dostawy pelletu w dni robocze w godzinach: 7:00 – 15:00.
5) Terminy i wielkości każdorazowych dostaw będą dostosowane do możliwości magazynowych Zamawiającego wynikających z aktualnej i rzeczywistej ilości spalanego paliwa. Szczegółowe wielkości i terminy dostaw będą każdorazowo zgłaszane przez Zamawiającego pisemnie, pocztą elektroniczną lub telefonicznie.
6) Wykonawca zapewni każdorazową dostawę w terminie maksymalnie 4 dni roboczych od dnia zgłoszenia, o którym mowa w pkt 5, przy założeniu, iż zgłoszenie nastąpi do godz. 15:00 bieżącego dnia.
7) Zamawiający zastrzega sobie prawo niewykorzystania w okresie realizacji umowy pełnej ilości zapotrzebowania.
6. Wymagane minimalne parametry techniczne wymienione w ust. 5 stanowią wymagania jakościowe w rozumieniu art. 246 ust. 2 ustawy Pzp.

4.5.3.) Główny kod CPV: 09111400-4 - Paliwa drzewne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W ramach postępowania wpłynęła jedna oferta, która na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 3 ustawy w związku z art. 63 ust. 2 ustawy została odrzucona, wobec powyższego w przedmiotowym postępowaniu nie wpłynęła żadna oferta niepodlegająca odrzuceniu.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 116235,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 116235,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

2024-10-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy