Usługa wynajmu miejsc noclegowych wraz z usługą gastronomiczną oraz udostępnieniem sal konferencyjnych.

Prokuratura Krajowa

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00541036
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00541036/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-10-10 14:32
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-aba495b9-0a7e-4875-917b-e81ed12a4024
Identyfikator
5213725847
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi hotelarskieUsługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencjiUsługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłkówHotelarskie usługi noclegowe

Wykonawcy

1 przyznane

"ARCHE" SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL · lot 0
141 814 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00541036 z dnia 2024-10-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa wynajmu miejsc noclegowych wraz z usługą gastronomiczną oraz udostępnieniem sal konferencyjnych.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Prokuratura Krajowa

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 363918998

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Postępu 3

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 02-676

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat.pk.baf@prokuratura.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/prokuratura-krajowa

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-aba495b9-0a7e-4875-917b-e81ed12a4024

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ kontroli państwowej i ochrony prawa oraz sąd i trybunał

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługa wynajmu miejsc noclegowych wraz z usługą gastronomiczną oraz udostępnieniem sal konferencyjnych.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-aba495b9-0a7e-4875-917b-e81ed12a4024

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00541036

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00245724/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.16 Usługi hotelarskie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00484305

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 1001-10.261.30.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest usługa wynajmu miejsc noclegowych wraz z usługą gastronomiczną oraz udostępnieniem sal konferencyjnych i zorganizowaniem całodziennych przerw kawowych na potrzeby organizacji przez Zamawiającego szkolenia dla osób z powszechnych jednostek organizacyjnych prokuratury

4.5.3.) Główny kod CPV: 55100000-1 - Usługi hotelarskie

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

55120000-7 - Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji

55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków

55110000-4 - Hotelarskie usługi noclegowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 141814,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 316441,20 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 141814,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ARCHE S.A.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 710021277

7.3.3) Ulica: Puławska 361

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 02-801

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-07

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 141814,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2024-10-16 do 2024-10-18
2024-10-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi