Wielobranżowy nadzór inwestorski nad realizacją robót budowalnych pn. „Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego nr 1 wraz niezbędną infrastrukturą techniczną przy ul. Gen W. Sikorskiego w Sieradzu”

SIM Łódzkie sp. z o.o.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00541358
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00541358/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-10-10 17:02
Lokalizacja
Radomsko, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4b857070-541f-4110-bb34-ea29886ed421
Identyfikator
7722425072
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Nadzór nad robotami budowlanymiUsługi technicznego nadzoru budowlanego

Wykonawcy

1 przyznane

AGENCJA INWESTYCYJNA TERRA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ I WSPÓLNICY SPÓŁKA KOMANDYTOWAPoznań, PL · lot 0
145 988,7 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00541358 z dnia 2024-10-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wielobranżowy nadzór inwestorski nad realizacją robót budowalnych pn. „Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego nr 1 wraz niezbędną infrastrukturą techniczną przy ul. Gen W. Sikorskiego w Sieradzu”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: SIM Łódzkie sp. z o.o.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 389269806

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Kościuszki 6 lokal 106

1.5.2.) Miejscowość: Radomsko

1.5.3.) Kod pocztowy: 97-500

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@simlodzkie.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: simlodzkie.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/921357

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wielobranżowy nadzór inwestorski nad realizacją robót budowalnych pn. „Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego nr 1 wraz niezbędną infrastrukturą techniczną przy ul. Gen W. Sikorskiego w Sieradzu”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4b857070-541f-4110-bb34-ea29886ed421

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00541358

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00430924

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.3.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1.
Przedmiot zamówienia obejmuje pełnienie obowiązków i wykonanie uprawnień, wynikających z przepisów art. 25 i 26 ustawy dnia 07 lipca 1994 r. Prawo budowlane (t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 1605, 1720) tj. pełnienie Wielobranżowego nadzoru inwestorskiego nad realizacją robót budowalnych pn. „Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego nr 1 wraz niezbędną infrastrukturą techniczną przy ul. Gen W. Sikorskiego w Sieradzu”.
2.
Dokumentacja projektowa oraz przetargowa na roboty budowlane w postępowaniu jest dostępna na stronie: https://platformazakupowa.pl/transakcja/916255.
3.
Pełnienie nadzoru obejmować będzie następujące branże:
1) konstrukcyjno-budowlaną,
2) sanitarną, tj. instalacyjną w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, wodociągowych i kanalizacyjnych,
3) elektryczną, tj. instalacyjną w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych
i elektroenergetycznych,
4) telekomunikacyjną, tj. instalacyjną w zakresie sieci, instalacji i urządzeń telekomunikacyjnych,
5) drogową.
4.
Świadczenie usług Wykonawca zapewni przy pomocy zespołu Inspektorów nadzoru inwestorskiego w wyżej wymienionych branżach, przy czym Inspektor nadzoru inwestorskiego w branży konstrukcyjno – budowlanej będzie również pełnił funkcję Koordynatora zespołu.
5.
Wykonawca ponosi pełną odpowiedzialność wobec Zamawiającego za działania własne oraz działania i zaniechania zespołu Inspektorów nadzoru inwestorskiego którymi posługuje się do realizacji zamówienia, jak za własne działania i zaniechania.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71631300-3 - Usługi technicznego nadzoru budowlanego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 11

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 11

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 76456,80 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 319800,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 145988,70 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Agencja Inwestycyjna Terra sp. z o.o. i Wspólnicy s.k.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7811823242

7.3.4) Miejscowość: POZNAŃ

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 145988,70 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 21 miesiące

2024-10-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi