Zakup pojazdu (samochodu) lekkiego dla Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Bytowie
Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Bytowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00541370
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00541370/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-10-10 17:23
- Lokalizacja
- Bytów, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-561a6dc5-2825-4589-acea-196f08e2dd40
- Identyfikator
- 8421527341
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00541370 z dnia 2024-10-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup pojazdu (samochodu) lekkiego dla Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Bytowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Bytowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 770982314
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Gen. Józefa Wybickiego 9
1.5.2.) Miejscowość: Bytów
1.5.3.) Kod pocztowy: 77-100
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski
1.5.7.) Numer telefonu: (59) 822 20 74
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@kppspbytow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/kppsp-bytow
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-561a6dc5-2825-4589-acea-196f08e2dd401.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup pojazdu (samochodu) lekkiego dla Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Bytowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-561a6dc5-2825-4589-acea-196f08e2dd40
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00541370
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00077832/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Zakup pojazdu (samochodu) lekkiego dla Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Bytowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00512367
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PT.2370.3.2024.EM
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest zakup jednego pojazdu (samochodu) lekkiego dla Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Bytowie, zwanym dalej przemiennie pojazdem lub samochodem:
1.1. typ nadwozia: pickup z podwójną kabiną
1.2. napęd : 4x4
1.3. ilość miejsc siedzących: 5 (pięć),
1.4. pojazd winien być wyposażony w urządzenie sygnalizacyjno – ostrzegawcze, dźwiękowe i świetlne, w sprzęt łączności i sygnalizacyjno-alarmowy oraz osprzęt dodatkowy,
1.5. wymiary zewnętrzne:
- długość minimum: 5330 (mm)
- szerokość z lusterkami minimum: 2100 (mm)
- wysokość pojazdu minimum: 1880 (mm)
1.6. wymiary wewnętrzne:
- długość skrzyni ładunkowej minimum: 1500 (mm)
- szerokość skrzyni ładunkowej pomiędzy nadkolami minimum: 1200 (mm)
- system mocowania ładunku – szyny mocowania ładunku z regulowanymi uchwytami.
2. 4.2. Szczegółowy opis pojazdu, parametry techniczne, wymganae urządzenia i inne wymagania - określa Opis Przedmiotu Zamówienia ( w skrócie OPZ) załącznik nr 9;
4.5.3.) Główny kod CPV: 34144210-3 - Wozy strażackie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnione, ponieważ cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 317475,82 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 317475,82 PLN
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Unieważnienia postępowania dokonano na podstawie art. 255 pkt 3 ustawyz dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych, zgodnie z którym „ Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty”. W postępowaniu cena oferty DG GEZET Sp. z o.o. Spółka komandytowa w kwocie 317 475,82 zł. przewyższa kwotę jaką Zamawiający przeznaczył na realizację zamówienia, tj. 305 000 zł.
| 2024-10-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |