Usługa wywozu gruzu i zmieszanych odpadów budowlanych z budów zlokalizowanych w Łodzi, wraz z ich utylizacją
Łódzki Zakład Usług Komunalnych
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00541378
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00541378/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-10-10 17:38
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-856d200f-92b9-4b41-9d53-ffe4ccb2e36d
- Identyfikator
- 7272666610
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00541378 z dnia 2024-10-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa wywozu gruzu i zmieszanych odpadów budowlanych z budów zlokalizowanych w Łodzi, wraz z ich utylizacją
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Łódzki Zakład Usług Komunalnych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 100124868
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Nowe Sady 19
1.5.2.) Miejscowość: Łódź
1.5.3.) Kod pocztowy: 94-102
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź
1.5.7.) Numer telefonu: (+48) 42 27-23-450
1.5.8.) Numer faksu: (+48) 42 27-23-451
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zaklad@lzuk.lodz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.lzuk.lodz.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-856d200f-92b9-4b41-9d53-ffe4ccb2e36d1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Usługa wywozu gruzu i zmieszanych odpadów budowlanych z budów zlokalizowanych w Łodzi, wraz z ich utylizacją2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-856d200f-92b9-4b41-9d53-ffe4ccb2e36d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00541378
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00024897/19/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.3 Usługa wywozu gruzu i zmieszanych odpadów budowlanych z budów zlokalizowanych w Łodzi, wraz z ich utylizacją
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00521050
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 1.3.3/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 167565 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie sukcesywnych usług wywozu gruzu i zmieszanych odpadów budowlanych z budów zlokalizowanych w Łodzi, wraz z ich utylizacją, w okresie obowiązywania umowy, od dnia 1 listopada 2024r. do dnia 31 grudnia 2025r.
2. W ramach zamówienia Wykonawca będzie dokonał wstawienia kontenerów do odpadów i następnie dokonywał odbioru kontenerów wypełnionych odpadami, każdorazowo w terminach i w miejsce wskazywane przez Zamawiającego, na terenie miasta Łodzi, w ramach jednostkowych zleceń, termin na wykonanie jednostkowego zlecenia wynosi nie dłużej niż 36 godzin od momentu otrzymania zlecenia.
3. Przewóz odpadów odbywać się będzie transportem należącym do Wykonawcy. Załadunek odpadów do kontenera leży po stronie Zamawiającego.
4. Kontenery na odpady powinny stanowić własność Wykonawcy. Za zachowanie ich we właściwym stanie na budowie odpowiada Zamawiający.
5. Szacunkowe ilości odpadów wywożonych, stanowiących podstawę do wyliczenia ceny oferty, podano w treści SWZ oraz zał. nr 1 do SWZ.
6. Planowana krotność wywozów odpadów i ich ilości uwzględniona także w załączniku nr 1 do SWZ – Formularz cenowy ma charakter szacunkowy. Ilość podana w Formularzu cenowym może ulec zmianie; jeśli będzie niższa, Wykonawcy nie przysługuje z tego tytułu prawo do zgłoszenia roszczenia.
7. INNE INFORMACJE.
Większość wywozów realizowana będzie z budowy rewitalizacji kamienicy zlokalizowanej w Łodzi, przy ul. Włókienniczej 1, kontenerami Wykonawcy o pojemności 8m3.
- Nadto planowane są wywozy papy kontenerem o objętości 3 m3, odpadów gabarytowych i zmieszanych budowlanych kontenerami o pojemności 10 i 15 m3, oraz z posesji z wąskimi bramami, kontenerem 3 m3 i 1,5 m3 - samochodem typu dostawczego.
- Zamawiający będzie wypełniał odpadami kontener podstawiony uprzednio przez Wykonawcę, a następnie Wykonawca dokona transportu i przejęcia odpadów.
- Pojazdy Wykonawcy muszą być odpowiednio oznakowane, a transport i utylizacja odpadów musi być prowadzony w sposób zgodny z obowiązującymi w tym zakresie przepisami.
- Dla każdego transportu Zamawiający jest Przekazującym odpady, a Wykonawca jest transportującym i przejmującym je, na podstawie „Karty Przekazania Odpadów”, wygenerowanej przez Zamawiającego.
8. MIEJSCE WYKONANIA ZAMÓWIENIA
Miejscem wykonania przedmiotu zamówienia jest miasto Łódź. Usługi będą wykonywane na budowach zlokalizowanych na terenie miasta Łodzi, zaś Wykonawca będzie każdorazowo informowany o miejscu budowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 90500000-2 - Usługi związane z odpadami
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu nie wpłynęła żadna oferta niepodlegająca odrzuceniu – jedyna złożona oferta w postępowaniu została odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5) Pzp.| 2024-10-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |