Modernizacja pieszojezdni na terenie położonym przy siedzibie Warsztatu Terapii Zajęciowej w Grudziądzu – etap I

STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH "TO-MY"

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00541421
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00541421/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-10-10 21:13
Lokalizacja
Grudziądz, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0e8b137a-a41c-432a-94c7-271f3ed68139
Identyfikator
8762329292
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy drógRoboty wykopaliskoweRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

Wykonawcy

1 przyznane

JSS BUDOWNICTWO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGrudziądz, PL · lot 0
197 371,95 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00541421 z dnia 2024-10-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja pieszojezdni na terenie położonym przy siedzibie Warsztatu Terapii Zajęciowej w Grudziądzu – etap I

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH "TO-MY"

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 340168615

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Śniadeckich 21 lokal 22

1.5.2.) Miejscowość: Grudziądz

1.5.3.) Kod pocztowy: 86-300

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL616 - Grudziądzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: tomy.wtz@wp.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: stowarzyszenie-tomy.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0e8b137a-a41c-432a-94c7-271f3ed68139

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Stowarzyszenie

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja pieszojezdni na terenie położonym przy siedzibie Warsztatu Terapii Zajęciowej w Grudziądzu – etap I

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0e8b137a-a41c-432a-94c7-271f3ed68139

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00541421

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00487794/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Modernizacja pieszojezdni na terenie położonym przy siedzibie Warsztatu Terapii Zajęciowej w Grudziądzu – etap I

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00491015

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 1/2024/SPON

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 242656,69 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja ciągów pieszojezdni na terenie ośrodka Warsztatów Terapii Zajęciowej przy ul. Kochanowskiego 11-13 w Grudziądzu (działka nr 102/9, obręb nr 026).
2. Przedmiot zamówienia polega w szczególności na:
1) zabezpieczenie miejsca prowadzonych robót wraz z oznakowaniem placu budowy,
2) wygrodzenie stref niebezpiecznych – eliminacja potencjalnych zagrożeń w trakcie prowadzonych prac (teren użytkowany przez pracowników ośrodka oraz użytkowników),
3) przygotowanie terenu pod projektowaną budowę wraz z tyczeniem geodezyjnym,
4) demontaż istniejących obrzeży (krawężników),
5) rozbiórka istniejącego utwardzenia terenu,
6) wywóz i utylizacja gruzu z terenu robót,
7) wykonanie robót ziemnych wraz z wyznaczeniem miejsca składowania urobku,
8) regulacja pionowa studzienek dla kratek ściekowych – 2 sztuki,
9) montaż krawężników betonowych o wymiarach 15x30x100 cm na ławie betonowej z betonu klasy C16/20 (B20) w ilości ~ 130 mb,
10) wykonanie podbudowy – grubość warstwy po zagęszczeniu ca. 12 cm,
11) wykonanie podsypki cementowo-piaskowej pod docelową kostkę brukową,
12) wykonanie utwardzenia z kostki betonowej gr. 8 cm – powierzchnia ~ 600,00 m2,
13) oddzielenie kolorystyczne miejsc postojowych – kostka betonowa w innym kolorze w miejscach podziału (uwaga: kolorystyka kostki do ustalenia z Inwestorem na etapie realizacji),
14) pozostałe, niezbędne roboty towarzyszące,
15) uporządkowanie miejsca robót,
16) demontaż ogrodzeń / zabezpieczeń tymczasowych,
17) prace porządkowe na terenie nieruchomości oraz w jej obrębie.
3. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określa dokumentacja projektowa oraz specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych, stanowiące załącznik nr 5 do SWZ.
4. Wykonawca zobowiązany jest do stosowania wyrobów budowlanych zgodnych z dokumentacją projektową i specyfikacjami technicznymi wykonania i odbioru robót oraz dopuszczonych do stosowania przez ustawę z dnia 7 lipca 1994 roku Prawo budowlane (t.j. Dz.U. z 2024 r. poz. 725 zwaną dalej również jako „Prawo budowlane”). Tam, gdzie na rysunkach w dokumentacji projektowej zostało wskazane pochodzenie (marka, znak towarowy, producent, dostawca) materiałów lub normy, Zamawiający dopuszcza stosowanie materiałów lub rozwiązań równoważnych pod warunkiem, że zapewnią uzyskanie parametrów technicznych nie gorszych od założonych w dokumentacji projektowej. Zastosowanie przez Wykonawcę materiałów lub rozwiązań równoważnych nastąpi po wcześniejszym poinformowaniu i uzyskaniu zgody Zamawiającego.
3. Zamawiający informuje, iż zgodnie z art. 101 ust. 4 ustawy Pzp, jeżeli w opisie przedmiotu zamówienia znajdzie się odniesienie do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy Pzp, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym.
4. Zamawiający ustala minimalny termin gwarancji na przedmiot zamówienia na 36 miesięcy, a maksymalny na 60 miesięcy, zgodnie z przyjętym kryterium oceny ofert „Termin gwarancji”.
5. Zaleca się, aby Wykonawca dokonał wizji lokalnej obiektu związanego z realizacją przedmiotu zamówienia. Wizja lokalna może być dokonana tylko w dni robocze tj. od poniedziałku do piątku, jednak nie później niż na 3 dni przed terminem składania ofert. Wykonawca zobowiązany jest powiadomić Zamawiającego pisemnie o zamiarze przeprowadzenia wizji. Osoby po stronie Zamawiającego, które będą okazywać teren, nie są upoważnione do prowadzenia jakichkolwiek ustaleń
6. Szczegółowy opis warunków realizacji przedmiotu zamówienia zawarty został we Wzorze Umowy stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45112400-9 - Roboty wykopaliskowe

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 188000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 272942,13 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 197371,95 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: JSS Budownictwo Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 522200893

7.3.3) Ulica: Mieszka I 7 D

7.3.4) Miejscowość: Grudziądz

7.3.5) Kod pocztowy: 86-300

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 197371,95 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-10-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane