DEA OZPA 272.18.2024 „Wymiana centrali nawiewno-wywiewnej na wyposażoną w nagrzewnicę i z pełną automatyką wraz z modernizacją instalacji i wykonaniem układu chłodzenia”

Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Łodzi

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00541480
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00541480/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-10-11 07:20
Lokalizacja
Łódź, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-295e3a2c-6b22-40d0-be0e-c212b2622ea0
Identyfikator
7281860518
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneUrządzenia chłodzące i wentylacyjneUrządzenia wentylacyjneInstalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnychInstalowanie urządzeń chłodzących

Wykonawcy

1 przyznane

YATRE PZN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
279 960,3 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00541480 z dnia 2024-10-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
DEA OZPA 272.18.2024 „Wymiana centrali nawiewno-wywiewnej na wyposażoną w nagrzewnicę i z pełną automatyką wraz z modernizacją instalacji i wykonaniem układu chłodzenia”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Łodzi

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000295024

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wodna 40

1.5.2.) Miejscowość: Łódź

1.5.3.) Kod pocztowy: 90-046

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.wsse.lodz@sanepid.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gov.pl/web/wsse-lodz

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/wsselodz

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

DEA OZPA 272.18.2024 „Wymiana centrali nawiewno-wywiewnej na wyposażoną w nagrzewnicę i z pełną automatyką wraz z modernizacją instalacji i wykonaniem układu chłodzenia”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-295e3a2c-6b22-40d0-be0e-c212b2622ea0

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00541480

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00224662/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Wymiana centrali nawiewno-wywiewnej na wyposażoną w nagrzewnicę i z pełną automatyką wraz z modernizacją instalacji i wykonaniem układu chłodzenia

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00473968

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DEA OZPA 272.18.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 340186,60 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 283286,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania inwestycyjnego polegającego na wymianie centrali nawiewnowywiewnej
na wyposażoną w nagrzewnicę i z pełną automatyką wraz z modernizacją instalacji i wykonaniem układu
chłodzenia.
2. Dobór nowej centrali nawiewno-wywiewnej w wykonaniu zewnętrznym z instalacją schładzania powietrza nawiewanego
(agregatem schładzającym nie będącym przedmiotem zamówienia), ogrzewania powietrza nawiewanego za pomocą
nagrzewnic, rewersyjną pompą ciepła, odzyskiem ciepła przez wymiennik krzyżowy, automatyką sterującą oraz konstrukcją
wsporczą dla tych urządzeń. Parametry pracy nowej centrali winny odpowiadać parametrom pracy dotychczasowej centrali
(wydatek, spręż) oraz o budowie i cechach spełniających wymogi aktualnych przepisów prawa.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

42500000-1 - Urządzenia chłodzące i wentylacyjne

42520000-7 - Urządzenia wentylacyjne

45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45331230-7 - Instalowanie urządzeń chłodzących

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 279960,30 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 289630,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 279960,30 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PZN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5271150211

7.3.3) Ulica: ul. Niekłańska 35

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 03-924

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 279960,30 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 82 dni

2024-10-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane