Dostawa urządzeń sieciowych związana z modernizacją sieci LAN na potrzeby Urzędu Miejskiego w Błaszkach_2
GMINA BŁASZKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00541798
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00541798/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-10-11 09:24
- Lokalizacja
- Błaszki, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9942284f-8064-427f-b439-6184b49ef798
- Identyfikator
- 8272261397
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00541798 z dnia 2024-10-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa urządzeń sieciowych związana z modernizacją sieci LAN na potrzeby Urzędu Miejskiego w Błaszkach_2
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA BŁASZKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 730934358
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: pl. Niepodległości 13
1.5.2.) Miejscowość: Błaszki
1.5.3.) Kod pocztowy: 98-235
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@blaszki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.blaszki.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://e-zamowienia.blaszki.pl/procurements/98/procurement1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa urządzeń sieciowych związana z modernizacją sieci LAN na potrzeby Urzędu Miejskiego w Błaszkach_22.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9942284f-8064-427f-b439-6184b49ef798
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00541798
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00026139/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.5 Dostawa urządzeń sieciowych związana z modernizacją sieci LAN na potrzeby Urzędu Miejskiego w Błaszkach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00499174
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RIZ.271.41.24
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 43766,45 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
5.1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń sieciowych związana z modernizacją sieci LAN w budynku Urzędu Miejskiego w Błaszkach.
5.2. Zakres zamówienia obejmuje modernizację sieci LAN poprzez dostawę poniższych elementów:
1. Zarządzalny switch 48 port – 5 sztuk
2. Zarządzalny switch 24 port – 5 sztuk
3. Zarządzalny switch 16 port z obsługą PoE – 2 sztuki
4. Zarządzalny switch 16 port – 3 sztuki
5. Router – 5 sztuki
6. Zarządzalny Switch, 8x port PoE oraz 2 sloty SFP – 5 sztuk
7. Kabel krosowy (patch cord) RJ45-RJ45, kat.6A – 60 sztuk
8. Kabel krosowy (patch cord) RJ45-RJ45, kat.6A – 30 sztuk
9. Kabel krosowy (patch cord) RJ45-RJ45, kat.6A – 30 sztuk
10. Kabel krosowy (patch cord) RJ45-RJ45, kat.6A – 20 sztuk
11. Kabel krosowy (patch cord) RJ45-RJ45, kat.6A – 20 sztuk
12. Kabel krosowy (patch cord) RJ45-RJ45, kat.6A – 20 sztuk
13. Kabel krosowy (patch cord) RJ45-RJ45, kat.6A – 20 sztuk
4.5.3.) Główny kod CPV: 32420000-3 - Urządzenia sieciowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 53832,73 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 60604,50 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 53832,73 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Ekomobile Paweł Kubiś
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8271906320
7.3.3) Ulica: Kościuszki 8
7.3.4) Miejscowość: Sieradz
7.3.5) Kod pocztowy: 98-200
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-10
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 53832,73 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 dni
| 2024-10-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |