„Wykonanie prac remontowych – bieżącej konserwacji elewacji oraz tarasu w budynku nadszybia szybu Regis Kopalni Soli „Wieliczka””
KOPALNIA SOLI "WIELICZKA" SPÓŁKA AKCYJNA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00541972
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00541972/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-10-11 10:12
- Lokalizacja
- Wieliczka, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-bc5d4d21-e210-40d0-b7ff-e993bb3daa46
- Identyfikator
- 6830003427
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00541972 z dnia 2024-10-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Wykonanie prac remontowych – bieżącej konserwacji elewacji oraz tarasu w budynku nadszybia szybu Regis Kopalni Soli „Wieliczka””
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: KOPALNIA SOLI "WIELICZKA" SPÓŁKA AKCYJNA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000041683
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Park Kingi 1
1.5.2.) Miejscowość: Wieliczka
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-020
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat.sa@kopalnia.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kopalniawieliczka.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://kopalniawieliczka.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Górnictwo
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Wykonanie prac remontowych – bieżącej konserwacji elewacji oraz tarasu w budynku nadszybia szybu Regis Kopalni Soli „Wieliczka””2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bc5d4d21-e210-40d0-b7ff-e993bb3daa46
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00541972
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00446417
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: KSW/2024/SIP/45
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie prac konserwatorskich oraz robót budowlanych w zakresie remontu elewacji oraz tarasu budynku nadszybia szybu Regis zlokalizowanego w Wieliczce, plac Kościuszki 9, zwanych dalej „robotami budowlanymi”.
W zakres robót budowlanych wchodzą:
1) wymiana poszycia tarasu wraz z naprawą i konserwacją elementów stalowych oraz barierek,
2) wykonanie prac naprawczych elewacji i jej odmalowanie w istniejącej kolorystyce, wraz z montażem kolców przeciw gołębiom, parapetów okien oraz wnęk.
Roboty budowlane powinny być zrealizowane zgodnie z:
1) projektem budowlanym pn. „Projekt remontu elewacji oraz tarasu budynku nadszybia Regis”, sporządzonym przez arch. Witolda Opalińskiego, prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą: Witold Opaliński „Pracownia Architektury Opaliński”, stanowiącym załącznik nr 2 do umowy,
2) Programem prac konserwatorskich elewacji budynku szybu Regis w Wieliczce, opracowanym przez mgr Małgorzatę Mrzygłód – Tomasik, stanowiący załącznik nr 3 do umowy,
3) pozwoleniem nr ZN-I.5142.124.2024 Małopolskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków z dnia 8 marca 2024 roku, znak: ZN-I.5142.124.2024.JCh, na prowadzenie robót budowlanych i prac konserwatorskich przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków, stanowiącym załącznik nr 4 do umowy,
4) decyzją nr 883.2024 Starosty Wielickiego z dnia 21 maja 2024 roku w sprawie zatwierdzenia projektu zagospodarowania terenu oraz projektu architektoniczno – budowlanego i udzielenie pozwolenia na wykonanie robót budowlanych, stanowiącą załącznik nr 5 do umowy,
5) projektem wykonawczym pn. „Projekt remontu elewacji oraz tarasu budynku nadszybia Regis”, sporządzonym przez arch. Witolda Opalińskiego, prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą: Witold Opaliński „Pracownia Architektury Opaliński”, stanowiącym załącznik nr 6 do umowy,
6) specyfikacjami technicznymi wykonania i odbioru robót budowlanych, sporządzonymi przez arch. Witolda Opalińskiego, prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą: Witold Opaliński „Pracownia Architektury Opaliński”, stanowiącymi załącznik nr 7 do umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postepowanie zostało unieważnione, ponieważ wszytskie oferty złożone w postepowaniu podlegały odrzuceniu.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 379552,65
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 424350
| 2024-10-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |