Asystent seniora – część III
Centrum Usług Społecznych
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00542083
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00542083/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-10-11 10:45
- Lokalizacja
- Pleszew, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-cf024e52-a2f6-4963-ad13-58463ed5f896
- Identyfikator
- 6171023100
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00542083 z dnia 2024-10-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Asystent seniora – część III
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Centrum Usług Społecznych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 003340877
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Słowackiego 19A
1.5.2.) Miejscowość: Pleszew
1.5.3.) Kod pocztowy: 63-300
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@cuspleszew.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.cuspleszew.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-cf024e52-a2f6-4963-ad13-58463ed5f8961.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Asystent seniora – część III2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cf024e52-a2f6-4963-ad13-58463ed5f896
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00542083
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zamówienie publiczne realizowane jest w ramach realizacji projektu pn.: „Wielkopolskie telecentrum opieki” – Nr FEWP.06.13-IZ.00-0001/23 wykonywanego w ramach Funduszy Europejskich dla Wielkopolski na lata 2021-2027. Priorytet 6. Działanie 06.13 Usługi Społeczne i zdrowotne.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00499141
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Art. 305.2. W poprzednio prowadzonym postępowaniu nie złożono żadnej oferty - ZAPF.261.1.2024
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-08b1166c-b672-4eae-b427-cd1a1716cdfe
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZAPF.261.04.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 9417,04 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres wykonywanych zadań:
1. Aktywizacja społeczna, umysłowa i fizyczna seniora (m. in. wspólne spacery, rozmowy, gry, zajęcia artystyczne, nawiązywanie kontaktu z różnego rodzaju instytucjami i organizacjami, wspólne gotowanie, zakupy z aktywnym udziałem seniora, wyjścia do wybranych przez seniora miejsc),
2. Motywowanie do integracji ze społecznością lokalną,
3. Pomoc w korzystaniu z oferty wydarzeń społecznych i kulturalnych organizowanych w Mieście i Gminie Pleszew,
4. Podnoszenie jakości życia osoby starszej m.in. poprzez zapewnienie miłego towarzystwa.
Wymagania niezbędne:
1. znajomość języka polskiego w mowie i piśmie;
2. stan zdrowia umożliwiający świadczenie usług asystenckich (potwierdzony oświadczeniem pod odpowiedzialnością karną);
3. posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,
4. niekaralność prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwa ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
5. nieposzlakowana opinia,
6. umiejętność sprawnej organizacji pracy,
7. umiejętność nawiązywania kontaktów z osobą starszą,
8. posiadanie cech takich jak: empatia, zrównoważenie emocjonalne, solidarność, zaradność, dyskrecja, odporność na stres, kultura osobista,
9. samodzielność i odpowiedzialność,
10. rzetelność i terminowość, systematyczność, opanowanie i cierpliwość.
4.5.3.) Główny kod CPV: 85000000-9 - Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
85311100-3 - Usługi opieki społecznej dla osób starszych
85311200-4 - Usługi opieki społecznej dla osób niepełnosprawnych
85312100-0 - Usługi opieki dziennej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Katarzyna Lis
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 00000000000
7.3.3) Ulica: Karłowicza 15
7.3.4) Miejscowość: Pleszew
7.3.5) Kod pocztowy: 63-300
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 13000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-12-31| 2024-10-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |