Wymiana okien na klatce schodowej oraz naprawa stolarki okiennej w Ośrodku Szkoleniowym NBP w Zalesiu Górnym

NARODOWY BANK POLSKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00542223
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00542223/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-10-11 11:18
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6e0a84c1-a50a-46df-8ca2-b722af6f5903
Identyfikator
5250008198
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie stolarki budowlanej

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00542223 z dnia 2024-10-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wymiana okien na klatce schodowej oraz naprawa stolarki okiennej w Ośrodku Szkoleniowym NBP w Zalesiu Górnym

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: NARODOWY BANK POLSKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000002223

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Świętokrzyska 11/21

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-919

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dkrz-wpo1@nbp.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nbp.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://e-zamowienia.nbp.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


polityka pieniężna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wymiana okien na klatce schodowej oraz naprawa stolarki okiennej w Ośrodku Szkoleniowym NBP w Zalesiu Górnym

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6e0a84c1-a50a-46df-8ca2-b722af6f5903

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00542223

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00449450

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SEZ/DKRZ-WPO1-SK-241-0442/DA/24

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wymiana okien na klatce schodowej oraz naprawa stolarki okiennej w Ośrodku Szkoleniowym NBP w Zalesiu Górnym zgodnie z postanowieniami Umowy, w tym:
1) dostawa i montaż zabudowy fasadowej (świetlików) w elewacji budynków A i C Obiektu,
2) wykonanie prac polegające na konserwacji i remoncie 153 okien i 45 drzwi balkonowych w Obiekcie NBP,
3) udzielenie i realizacja 24-miesięcznej gwarancji jakości na wykonane Roboty oraz zastosowane materiały w zakresie Przedmiotu umowy dotyczącym dostawy i montażu zabudowy fasadowej (świetlików) w elewacji budynków A i C oraz 6-miesięcznej w zakresie Przedmiotu umowy dotyczącym konserwacji i remontu 153 okien i 45 drzwi balkonowych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Unieważnieniu postępowania o udzieleniu zamówienia publicznego na podstawie art. 255 pkt 2 ustawy, gdyż jedyna złożona oferta podlega odrzuceniu.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0

2024-10-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi