PRZEBUDOWA DROGI TRANSPORTU ROLNEGO NA ODCINKU 624 MB W M. KOZICZYN / DZIAŁKA 267

GMINA REGIMIN

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00542224
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00542224/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-10-11 11:18
Lokalizacja
Regimin, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-52f2ebe7-0819-484f-9f69-7d8d836dfb26
Identyfikator
5661875784
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneFundamentowanie drógRoboty w zakresie nawierzchni ulic

Wykonawcy

1 przyznane

MARIUSZ PIĘTKACiechanów, PL · lot 0
217 375,44 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00542224 z dnia 2024-10-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
PRZEBUDOWA DROGI TRANSPORTU ROLNEGO NA ODCINKU 624 MB
W M. KOZICZYN / DZIAŁKA 267

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA REGIMIN

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130378396

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Adama Rzewuskiego 19

1.5.2.) Miejscowość: Regimin

1.5.3.) Kod pocztowy: 06-461

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL922 - Ciechanowski

1.5.7.) Numer telefonu: 236811756

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@regimin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.regimin.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-52f2ebe7-0819-484f-9f69-7d8d836dfb26

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

PRZEBUDOWA DROGI TRANSPORTU ROLNEGO NA ODCINKU 624 MB
W M. KOZICZYN / DZIAŁKA 267

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-52f2ebe7-0819-484f-9f69-7d8d836dfb26

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00542224

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00454708

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IDB.271.7.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 127262,09 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Droga transportu rolnego przeznaczona do przebudowy zlokalizowana jest na działce nr ewid. 267 na terenie obrębu ewidencyjnego Koziczyn, gmina Regimin.
Początek opracowania znajduje się w km 0+000,00, natomiast koniec opracowania zaznacza się w km 0+624.. Długość odcinka do przebudowy 624 m.

Zakres inwestycji obejmuje:
- roboty przygotowawcze,
- wykonanie warstwy odsączającej z piasku
- wykonanie nawierzchni z kruszywa łamanego,
- roboty wykończeniowe.

Szczegółowy zakres i wielkość zamówienia przedstawiony został w dokumentacji projektowej i w przedmiarze robót oraz w SWZ wraz z załącznikami załączonych do ogłoszenia w BZP (Platformie e-Zamówienia).

UWAGA
Podstawę do wyceny oferty stanowi dokumentacja projektowa. Załączony przedmiar robót ma jedynie charakter informacyjny i może być traktowany tylko, jako materiał pomocniczy.
Winien być sprawdzony i ewentualnie skorygowany na podstawie analizy dokumentacji projektowej oraz po odbyciu wizji lokalnej w terenie.

UWAGA
Zamawiający w niniejszym postępowaniu stawia warunek dokonania wizji lokalnej w terenie jest ona niezbędna do prawidłowego oszacowania kosztów robót budowlanych. W szczególności, że droga była zarośnięta a rolnicy nie jeździli maszynami rolniczymi przez drogę tylko przez swoje pola. Ze względu na powyższe Zamawiający nie jest w stanie prawidłowo opisać stanu istniejącego drogi dlatego niezbędna jest wizja lokalna.
W związku z powyższym prosimy Wykonawców o zapoznanie się z terenem budowy gdyż wyklucza się możliwość roszczeń Wykonawcy z tytułu błędnego skalkulowania ceny lub pominięcia elementów niezbędnych do wykonania umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233320-8 - Fundamentowanie dróg

45233252-0 - Roboty w zakresie nawierzchni ulic

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 217375,44 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 217375,44 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 217375,44 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Z.U.H.”MARBUD” MARIUSZ PIĘTKA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 140460411

7.3.3) Ulica: UL. JANA REUTTA 16B

7.3.4) Miejscowość: CIECHANÓW

7.3.5) Kod pocztowy: 06-400

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 217375,44 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-10-28

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-10-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane