DIETET. ŚRODKI SPOŻ. SPECJAL. PRZEZNACZ. MEDYCZ.: DIETY DOJELITOWE W P. I, ŻYWNOŚĆ SPECJAL. PRZEZNACZ. MEDYCZ. W P. IV ORAZ DIETY DO ŻYWIENIA DOJELIT. W P. V ORAZ DLA APT. SZPIT. W ZOZ W D-CY
Zespół Opieki Zdrowotnej w Dębicy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00542258
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00542258/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-10-11 11:28
- Lokalizacja
- Dębica, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3c74db44-f684-45e9-b7f8-1df0ed3f810e
- Identyfikator
- 8721907964
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00542258 z dnia 2024-10-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
DIETET. ŚRODKI SPOŻ. SPECJAL. PRZEZNACZ. MEDYCZ.: DIETY DOJELITOWE W P. I, ŻYWNOŚĆ SPECJAL. PRZEZNACZ. MEDYCZ. W P. IV ORAZ DIETY DO ŻYWIENIA DOJELIT. W P. V ORAZ DLA APT. SZPIT. W ZOZ W D-CY
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Opieki Zdrowotnej w Dębicy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851643503
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Krakowska 91
1.5.2.) Miejscowość: Dębica
1.5.3.) Kod pocztowy: 39-200
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: grzegorz.zima@zoz-debica.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.zoz-debica.pl/pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zoz-debica.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
DIETET. ŚRODKI SPOŻ. SPECJAL. PRZEZNACZ. MEDYCZ.: DIETY DOJELITOWE W P. I, ŻYWNOŚĆ SPECJAL. PRZEZNACZ. MEDYCZ. W P. IV ORAZ DIETY DO ŻYWIENIA DOJELIT. W P. V ORAZ DLA APT. SZPIT. W ZOZ W D-CY2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3c74db44-f684-45e9-b7f8-1df0ed3f810e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00542258
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00485597
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP-TP-29/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 131245,80 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
PAKIET I – DIETY DOJELITOWE - poz. 1 - 10 (według Części XII A SWZ)4.5.3.) Główny kod CPV: 15880000-0 - Specjalne produkty odżywcze
4.5.5.) Wartość części: 117589,80 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
PAKIET IV – ŻYWNOŚĆ SPECJALNEGO PRZEZNACZENIA MEDYCZNEGO - poz. 1 - 4 (według Części XII A SWZ)4.5.3.) Główny kod CPV: 15880000-0 - Specjalne produkty odżywcze
4.5.5.) Wartość części: 1856,00 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
PAKIET V – DIETY DO ŻYWIENIA DOJELITOWEGO - poz. 1 - 4 (według Części XII A SWZ)4.5.3.) Główny kod CPV: 15880000-0 - Specjalne produkty odżywcze
4.5.5.) Wartość części: 11800,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
UNIEWAŻNIENIE POSTĘPOWANIA W PAKIECIE I, IV i V na podstawie art. 255 pkt 2 uPzp, gdyż wszystkie oferty złożone w postępowaniu (jedna oferta w każdym z pakietów) podlegają odrzuceniu.
W związku z odrzuceniem ofert Wykonawców: BIALMED Sp. z o.o. w PAKIECIE I, Urtica Sp. z o. o. w PAKIECIE IV oraz PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE „SPECJAŁ” Sp. z o.o. w PAKIECIE V na podstawie art. 226 ust 1 pkt 2 lit. c, postępowanie podlega unieważnieniu.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
UNIEWAŻNIENIE POSTĘPOWANIA W PAKIECIE I, IV i V na podstawie art. 255 pkt 2 uPzp, gdyż wszystkie oferty złożone w postępowaniu (jedna oferta w każdym z pakietów) podlegają odrzuceniu.
W związku z odrzuceniem ofert Wykonawców: BIALMED Sp. z o.o. w PAKIECIE I, Urtica Sp. z o. o. w PAKIECIE IV oraz PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE „SPECJAŁ” Sp. z o.o. w PAKIECIE V na podstawie art. 226 ust 1 pkt 2 lit. c, postępowanie podlega unieważnieniu.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
UNIEWAŻNIENIE POSTĘPOWANIA W PAKIECIE I, IV i V na podstawie art. 255 pkt 2 uPzp, gdyż wszystkie oferty złożone w postępowaniu (jedna oferta w każdym z pakietów) podlegają odrzuceniu.
W związku z odrzuceniem ofert Wykonawców: BIALMED Sp. z o.o. w PAKIECIE I, Urtica Sp. z o. o. w PAKIECIE IV oraz PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE „SPECJAŁ” Sp. z o.o. w PAKIECIE V na podstawie art. 226 ust 1 pkt 2 lit. c, postępowanie podlega unieważnieniu.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2024-10-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |