„Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn.: Rozbudowa sieci dróg rowerowych oraz infrastruktury – Budowa ciągu pieszo-rowerowego przy ulicy Toruńskiej w Inowrocławiu”
ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W INOWROCŁAWIU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00542287
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00542287/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-10-11 11:33
- Lokalizacja
- Inowrocław, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8993e59a-6866-4b54-b707-527e7c0f2d50
- Identyfikator
- 5562247530
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00542287 z dnia 2024-10-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn.: Rozbudowa sieci dróg rowerowych oraz infrastruktury – Budowa ciągu pieszo-rowerowego przy ulicy Toruńskiej w Inowrocławiu”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W INOWROCŁAWIU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092366360
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Poznańska 384C
1.5.2.) Miejscowość: Inowrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 88-100
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL617 - Inowrocławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@zdpinowroclaw.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.zdpinowroclaw.com.pl/index.php
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8993e59a-6866-4b54-b707-527e7c0f2d501.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
utrzymanie dróg
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn.: Rozbudowa sieci dróg rowerowych oraz infrastruktury – Budowa ciągu pieszo-rowerowego przy ulicy Toruńskiej w Inowrocławiu”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8993e59a-6866-4b54-b707-527e7c0f2d50
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00542287
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00525577
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: TP/14/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej na „Rozbudowę sieci dróg rowerowych oraz infrastruktury – Budowa ciągu pieszo-rowerowego przy ulicy Toruńskiej w Inowrocławiu”. Sporządzenie projektu budowlanego składającego się z projektu zagospodarowania inwestycji, projektu architektoniczno-budowlanego oraz projektu technicznego, a także projektów podziału działek, projektu stałej organizacji ruchu, projektu kanału technologicznego, projektów branżowych w tym branży sanitarnej, a także specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych, przedmiaru robót oraz kosztorysu inwestorskiego.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje również wykonanie dwóch wariantów koncepcji lokalizacji ciągu pieszo-rowerowego zawierające część graficzną wraz z orientacyjnymi kosztami realizacji w celach porównawczych. Opracowanie koncepcji projektowych i przekazanie ich do zatwierdzenia przez Zamawiającego nastąpi w ciągu 70 dni od daty zawarcia umowy. Zamawiający zatwierdzi lub zgłosi uwagi do przedstawionej koncepcji w ciągu 14 dni kalendarzowych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawne: Zamawiający unieważnia postępowanie na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty”.Uzasadnienie faktyczne: W przedmiotowym postępowaniu oferty złożyły 2 firmy. Zaoferowane przez Wykonawców ceny ofert za wykonanie przedmiotu zamówienia przewyższają kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Jednocześnie Zamawiający nie może zwiększyć kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty. W związku z powyższym Zamawiający unieważnia postępowanie na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp.
| 2024-10-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |