Modernizacja infrastruktury oświetleniowej w Gminie Stary Brus celem zwiększenia jej efektywności - Rozświetlamy Polskę

GMINA STARY BRUS

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00542303
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00542303/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-10-11 11:36
Lokalizacja
Stary Brus, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ddaf5723-f4f4-47ae-b927-d8bcca522af3
Identyfikator
5651468089
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Lampy i oprawy oświetlenioweInstalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznegoInstalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

Wykonawcy

1 przyznane

WIELEBA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBorownica, PL · lot 0
246 873,3 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00542303 z dnia 2024-10-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Modernizacja infrastruktury oświetleniowej w Gminie Stary Brus celem zwiększenia jej efektywności - Rozświetlamy Polskę

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA STARY BRUS

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 110197888

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 47A

1.5.2.) Miejscowość: Stary Brus

1.5.3.) Kod pocztowy: 22-244

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL811 - Bialski

1.5.7.) Numer telefonu: 825710125

1.5.8.) Numer faksu: 825710126

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@starybrus.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: starybrus.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ddaf5723-f4f4-47ae-b927-d8bcca522af3

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja infrastruktury oświetleniowej w Gminie Stary Brus celem zwiększenia jej efektywności - Rozświetlamy Polskę

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ddaf5723-f4f4-47ae-b927-d8bcca522af3

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00542303

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00015282/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.3 Modernizacja infrastruktury oświetleniowej w Gminie Stary Brus celem zwiększenia jej efektywności

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00495299

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IT.2710.14.1.2024.MS

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 205447 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja oświetlenia ulicznego dróg na terenie Gminy Stary Brus poprzez wymianę nieenergooszczędnych opraw oświetleniowych na nowe oprawy typu LED. Łączna planowana ilość opraw do wymiany wynosi 133 szt. Szczegółowy wykaz znajduje się w dokumentacji stanowiącej załącznik nr 1 do SWZ.
2. Opis inwestycji: Inwestycja dotyczy modernizacji istniejącego oświetlenia na terenie gminy polegającej na wymianie opraw oświetleniowych nieenergooszczędnych na nowe oprawy z możliwością zdalnego sterowania oraz posiadające łącznie certyfikaty ENEC, ENEC+, ZD4i. Modernizacja obejmuje oprawy będące własnością gminy oraz OSD.
3. Przedmiot zamówienia obejmuje również przekazanie Zmawiającemu dokumentacji technicznej zamówienia sporządzonej w języku polskim lub wraz z tłumaczeniem na język polski, w szczególności potwierdzające spełnianie wszystkich parametrów, o których mowa w Załączniku nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (karty katalogowe, certyfikaty, deklaracje, sprawozdania lub raporty z badań/testów, instrukcje montażu, dokumenty potwierdzające okres gwarancji producenta opraw).
4. Zgodnie z wymaganiami Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych (Edycja 9 – Rozświetlamy Polskę), dostarczone oprawy oświetleniowe LED, muszą:
 Być wyprodukowane na terenie Unii Europejskiej lub dopuszczone do użycia na terenie Unii Europejskiej,
 Gwarantować możliwość zdalnego sterowania bez dodatkowej modyfikacji oprawy,
 Posiadać łącznie certyfikaty: ENEC, ENEC+, ZD4i.

4.5.3.) Główny kod CPV: 31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 246843,30 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 330605,98 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 246843,30 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Wieleba sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8621654251

7.3.3) Ulica: Lubelska 88

7.3.4) Miejscowość: Borownica

7.3.5) Kod pocztowy: 23-300

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-11

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 246873,30 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 13 miesiące

2024-10-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy