Bieżące utrzymanie – remont dróg leśnych na terenie Nadleśnictwa Mrągowo w 2024 roku
Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Mrągowo
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00542318
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00542318/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-10-11 11:38
- Lokalizacja
- Mrągowo, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fb833253-adff-40d2-954f-cecda32aabf8
- Identyfikator
- 7420006987
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty w zakresie konserwacji drógRoboty w zakresie naprawy dróg
Wykonawcy
3 przyznane
SPÓŁKA JAWNA 'ŻWIREK' KATARZYNA SKWIOT, ADAM SKWIOT, BREJDYNY 68, 11-710 PIECKIPiecki, PL · lot 0
111 840,46 PLNSPÓŁKA JAWNA 'ŻWIREK' KATARZYNA SKWIOT, ADAM SKWIOT, BREJDYNY 68, 11-710 PIECKIPiecki, PL · lot 1
145 415,03 PLNSPÓŁKA JAWNA 'ŻWIREK' KATARZYNA SKWIOT, ADAM SKWIOT, BREJDYNY 68, 11-710 PIECKIPiecki, PL · lot 2
98 864,45 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00542318 z dnia 2024-10-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Bieżące utrzymanie – remont dróg leśnych na terenie Nadleśnictwa Mrągowo w 2024 roku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Mrągowo
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510023012
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Warszawska 49
1.5.2.) Miejscowość: Mrągowo
1.5.3.) Kod pocztowy: 11-700
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: mragowo@olsztyn.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://mragowo.olsztyn.lasy.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/9776901.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Bieżące utrzymanie – remont dróg leśnych na terenie Nadleśnictwa Mrągowo w 2024 roku2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fb833253-adff-40d2-954f-cecda32aabf8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00542318
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00215053/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Bieżące utrzymanie – remont dróg leśnych na terenie Nadleśnictwa Mrągowo w 2024 roku
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00488722
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SA.270.2.2.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Pakiet I – leśnictwa: Kromnice, Borowo, BorówkoPrzedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na bieżącym utrzymaniu dróg leśnych zlokalizowanych na terenie Nadleśnictwa Mrągowo w 2024 r. W zależności od potrzeb Zamawiającego Wykonawca realizował będzie naprawy cząstkowe dróg gruntowych lub naprawy cząstkowe nawierzchni dróg gruntowych, polegające na likwidacji ubytków, zastoisk wody, wybojów, zagłębień oraz osiadań zagrażających bezpieczeństwu ruchu, przy użyciu równiarki drogowej samojezdnej i walca wibracyjnego samojezdnego oraz na uzupełnianiu ubytków nawierzchni w zależności od potrzeb kruszywem łamanym lub pospółką.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
4.5.5.) Wartość części: 120664,97 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Pakiet II – leśnictwa: Reszel, Wola, Bredynki, DębowoPrzedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na bieżącym utrzymaniu dróg leśnych zlokalizowanych na terenie Nadleśnictwa Mrągowo w 2024 r. W zależności od potrzeb Zamawiającego Wykonawca realizował będzie naprawy cząstkowe dróg gruntowych lub naprawy cząstkowe nawierzchni dróg gruntowych, polegające na likwidacji ubytków, zastoisk wody, wybojów, zagłębień oraz osiadań zagrażających bezpieczeństwu ruchu, przy użyciu równiarki drogowej samojezdnej i walca wibracyjnego samojezdnego oraz na uzupełnianiu ubytków nawierzchni w zależności od potrzeb kruszywem łamanym lub pospółką.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg
4.5.5.) Wartość części: 149553,61 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Pakiet III – leśnictwa: Święta Lipka, Boże, Grzybowo, Złoty Potok, SurmówkaPrzedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na bieżącym utrzymaniu dróg leśnych zlokalizowanych na terenie Nadleśnictwa Mrągowo w 2024 r. W zależności od potrzeb Zamawiającego Wykonawca realizował będzie naprawy cząstkowe dróg gruntowych lub naprawy cząstkowe nawierzchni dróg gruntowych, polegające na likwidacji ubytków, zastoisk wody, wybojów, zagłębień oraz osiadań zagrażających bezpieczeństwu ruchu, przy użyciu równiarki drogowej samojezdnej i walca wibracyjnego samojezdnego oraz na uzupełnianiu ubytków nawierzchni w zależności od potrzeb kruszywem łamanym lub pospółką.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
4.5.5.) Wartość części: 101527,64 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 111840,46 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 114775,73 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 111840,46 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SPÓŁKA JAWNA „ŻWIREK” Katarzyna Skwiot, Adam Skwiot
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7421583623
7.3.4) Miejscowość: Brejdyny
7.3.5) Kod pocztowy: 11-710
7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-10
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 111840,46 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 40 dni
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 145415,03 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 174145,61 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 145415,03 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SPÓŁKA JAWNA „ŻWIREK” Katarzyna Skwiot, Adam Skwiot
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7421583623
7.3.4) Miejscowość: Brejdyny
7.3.5) Kod pocztowy: 11-710
7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-10
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 145415,03 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 40 dni
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 98864,45 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 101413,25 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 98864,45 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SPÓŁKA JAWNA „ŻWIREK” Katarzyna Skwiot, Adam Skwiot
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7421583623
7.3.4) Miejscowość: Brejdyny
7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-10
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 98864,45 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 40 dni
| 2024-10-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |