Zakup licencji dla systemu teletransmisji obsługującego system Lifenet Care z karetek Pogotowia Ratunkowego dla Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży
Szpital Wojewódzki im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00542489
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00542489/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-10-11 12:16
- Lokalizacja
- Łomża, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a90e81ab-351d-4314-8202-4445dceec086
- Identyfikator
- 7181689321
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00542489 z dnia 2024-10-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Zakup licencji dla systemu teletransmisji obsługującego system Lifenet Care z karetek Pogotowia Ratunkowego dla Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Szpital Wojewódzki im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 450665024
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Aleja Piłsudskiego 11
1.5.2.) Miejscowość: Łomża
1.5.3.) Kod pocztowy: 18-400
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński
1.5.7.) Numer telefonu: 86 47 33 266
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@szpital-lomza.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpital-lomza.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup licencji dla systemu teletransmisji obsługującego system Lifenet Care z karetek Pogotowia Ratunkowego dla Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a90e81ab-351d-4314-8202-4445dceec086
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00542489
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00095263/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.30 Zakup licencji oprogramowania
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Przedmiotem niniejszego zamówienia jest: zakup licencji dla systemu teletransmisji obsługujące-go system Lifenet Care z karetek Pogotowia Ratunkowego dla Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży.
System LIFENET umożliwi zespołowi ratownictwa medycznego pracującemu w terenie prze-słanie danych, w tym EKG z kompatybilnych defibrylatorów, umożliwi transmisję tych danych poprzez sieć internetową oraz ich odbiór przez użytkowników za pośrednictwem programów użytkowych Systemu LIFENET, zainstalowanych na komputerach Zamawiającego.
Zamawiający posiada oświadczenie producenta oprogramowania, potwierdzające wyłączne prawo dystrybucji oprogramowania przez Stryker Polska Sp. z o.o.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZT-SZP-226/01/34/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 114049,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia obejmuje zakup licencji oprogramowania Lifenet Care producenta Stryker, zainstalowanego w karetkach Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Łomży.
Zachodzi konieczność zabezpieczenia interoperacyjności z Pogotowiem Ratunkowym w Łomży. Pogotowie posiada w dwóch swoich karetkach system firmy Stryker, który ma inny kanał dostępu do danych telemetrycznych EKG niż pozostałe karetki, których system jest zaimplementowany w szpitalu. W związku z tym dane medyczne pacjentów z zawałem nie mogą być przesłane do Szpitala Wojewódzkiego w Łomży (brak systemu odbioru danych dla tych konkretnych urządzeń firmy Stryker) i muszą być wiezieni do innych miast co z kolei wydłuża czas udzielenia pomocy i stwarza zagrożenie życia pacjenta.
Zamawiający posiada oświadczenie producenta oprogramowania, potwierdzające wyłączne prawo dystrybucji oprogramowania przez Stryker Polska Sp. z o.o.
4.5.3.) Główny kod CPV: 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 140280,27 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 140280,27 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 140280,27 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Stryker Polska Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9520015337
7.3.3) Ulica: Poleczki 35
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 02-822
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-09
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 140280,27 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 48 miesiące
| 2024-10-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |