Sukcesywne dostawy środków czystościowych dla jednostek Uniwersytetu Warszawskiego
Uniwersytet Warszawski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00542502
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00542502/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-10-11 12:18
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-00ae120b-aae3-43c2-9ced-e9afd1cad841
- Identyfikator
- 5250011266
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00542502 z dnia 2024-10-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Sukcesywne dostawy środków czystościowych dla jednostek Uniwersytetu Warszawskiego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Uniwersytet Warszawski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001258
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Krakowskie Przedmieście 26/28
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-927
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.7.) Numer telefonu: 22 55 22 508
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@adm.uw.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://dzp.uw.edu.pl/postepowania-przetargowe/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-00ae120b-aae3-43c2-9ced-e9afd1cad8411.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Sukcesywne dostawy środków czystościowych dla jednostek Uniwersytetu Warszawskiego2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-00ae120b-aae3-43c2-9ced-e9afd1cad841
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00542502
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00199254/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.43 Sukcesywne dostawy środków czystościowych na potrzeby jednostek Uniwersytetu Warszawskiego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00457521
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: POUZ-361/147/2024/DZP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 910000 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy środków czystościowych zwanych dalej, także „artykułami” na okres 24 miesięcy dla potrzeb jednostek Uniwersytetu Warszawskiego oraz raz na kwartał dla: Ośrodka Wczasowo-Kolonijnego „Bajka” w Łukęcinie k. Kamienia Pomorskiego, Domu Pracy Twórczej i Wypoczynku „SZELIGÓWKA” , Ośrodek „WRZOS” k. Zakopanego i Mazurskie Centrum Bioróżnorodności i Edukacji „KUMAK” w Mikołajkach w ilościach wynikających ze złożonego przez jednostkę zamówienia na kwotę minimum 100,00 zł brutto.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa „Opis przedmiotu zamówienia” stanowiący załącznik nr 2 do SWZ oraz wzór umowy - projektowane postanowienia umowy stanowiące załącznik nr 7 do SWZ.
3. Zamawiający w opisie przedmiotu zamówienia wskazuje znaki towarowe zamawianych artykułów, co jest uzasadnione specyfiką przedmiotu zamówienia. Zamawiający nie może opisać przedmiotu zamówienia w wystarczająco precyzyjny i zrozumiały sposób. Użyte przez Zamawiającego w Opisie przedmiotu zamówienia nazwy własne są wskazane ze względu na specyfikę przedmiotu zamówienia oraz brak możliwości opisania przedmiotu zamówienia w wystarczająco precyzyjny i zrozumiały sposób przy jednoznacznej konieczności zachowania norm, parametrów i standardów.
4. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert równoważnych.
5. W przypadkach, kiedy Zamawiający dokonał opisu zamówienia przez wskazanie znaków towarowych lub pochodzenia, Wykonawcy zobowiązani są do oferowania artykułów określonych w opisie przedmiotu zamówienia lub równoważnych o parametrach równoważnych opisanych w załączniku nr 2 do SWZ oraz zgodnych z postanowieniami SWZ.
6. Wykonawca proponujący artykuł równoważny zobowiązany jest udowodnić Zamawiającemu w ofercie jego równoważność. W tym celu Wykonawca musi złożyć przedmiotowe środki dowodowe zgodnie z postanowieniami SWZ.
8. Ilości podane w „Opisie przedmiotu zamówienia” i Formularzu cenowym mają charakter szacunkowy i nie są wiążące dla Zamawiającego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 39830000-9 - Środki czyszczące
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
39812100-8 - Pasty do podłóg
39813000-4 - Pasty i proszki czyszczące
33711900-6 - Mydło
18930000-7 - Worki i torby
39811000-0 - Preparaty do odświeżania powietrza w pomieszczeniach
39812000-7 - Pasty i kremy
39832000-3 - Produkty do zmywania naczyń
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 861125,47 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 861125,47 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 861125,47 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: WOLPRES PRZEDSIEBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE KATARZYNA PRUS GRZEGORZ PRUS SPÓŁKA JAWNA
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670511902
7.3.3) Ulica: TARTACZNA 3/5
7.3.4) Miejscowość: Radom
7.3.5) Kod pocztowy: 26-600
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-10
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 861125,47 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące
| 2024-10-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |