Dostawa paliw dla SP ZZOZ w Kozienicach

SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ ZAKŁADÓW OPIEKI ZDROWOTNEJ W KOZIENICACH

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00542545
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00542545/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-10-11 12:28
Lokalizacja
Kozienice, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3cdd621f-fa1c-4549-b6ae-464e1212b278
Identyfikator
8121645639
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Benzyna bezołowiowaOlej napędowy

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00542545 z dnia 2024-10-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa paliw dla SP ZZOZ w Kozienicach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ ZAKŁADÓW OPIEKI ZDROWOTNEJ W KOZIENICACH

1.3.) Oddział zamawiającego: SPZZOZ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670146450

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Al. Władysława Sikorskiego 10

1.5.2.) Miejscowość: Kozienice

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-900

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski

1.5.7.) Numer telefonu: 486797182

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: m.kaminska@szpitalkozienice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpitalkozienice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://szpitalkozienice.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa paliw dla SP ZZOZ w Kozienicach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3cdd621f-fa1c-4549-b6ae-464e1212b278

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00542545

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00016778/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.6 Dostawa paliw dla SP ZZOZ w Kozienicach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00517034

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 19/TP/ND.ZP/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa paliw dla SP ZZOZ w Kozienicach
Dostawa paliw dla SP ZZOZ w Kozienicach

4.5.3.) Główny kod CPV: 09132100-4 - Benzyna bezołowiowa

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

09134100-8 - Olej napędowy

09132100-4 - Benzyna bezołowiowa

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Stosownie do postanowień art. 255 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w zakresie całego postępowania ulega unieważnieniu, ponieważ nie złożono żadnej oferty nie podlegającej odrzuceniu.
2024-10-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy