Wykonanie nadzoru inwestorskiego w ramach inwestycji pn. Budowa, przebudowa i rozbudowa infrastruktury wodno-kanalizacyjnej na terenie Gminy Ujazd.
GMINA UJAZD
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00542829
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00542829/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-10-11 13:18
- Lokalizacja
- Ujazd, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-17e23bd2-db7f-4b08-92c6-e3831c768a6e
- Identyfikator
- 7732222057
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi nadzoru budowlanegoNadzór nad robotami budowlanymi
Wykonawcy
2 przyznane
RAFAŁ ŚLUSARSKIChmielnik, PL · lot 0
83 640 PLNRAFAŁ ŚLUSARSKIChmielnik, PL · lot 1
18 204 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00542829 z dnia 2024-10-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie nadzoru inwestorskiego w ramach inwestycji pn. Budowa, przebudowa i rozbudowa infrastruktury wodno-kanalizacyjnej na terenie Gminy Ujazd.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA UJAZD
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648014
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: pl. Kościuszki 6
1.5.2.) Miejscowość: Ujazd
1.5.3.) Kod pocztowy: 97-225
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.5.7.) Numer telefonu: +48 44 7192129
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@ujazd.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.bip.ujazd.com.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-17e23bd2-db7f-4b08-92c6-e3831c768a6e1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie nadzoru inwestorskiego w ramach inwestycji pn. Budowa, przebudowa i rozbudowa infrastruktury wodno-kanalizacyjnej na terenie Gminy Ujazd.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-17e23bd2-db7f-4b08-92c6-e3831c768a6e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00542829
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00057323/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.4 Wykonanie nadzoru inwestrskiego w ramach inwestycji pn. Budowa, przebudowa i rozbudowa infrastruktury wodno-kanalizacyjnej na ternie Gminy Ujazd z podziałem na dwie części.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00453035
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RIR.271.17.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
3.1 Część 1 pn.: „Wykonanie nadzoru inwestorskiego nad realizacją robót budowlanych związanych z zadaniem pn. Przebudowa i rozbudowa gminnej oczyszczalni ścieków w Ujeździe etap II.1) Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności:
a) pełnienie kompleksowego nadzoru inwestorskiego we wszystkich niezbędnych branżach, nad wykonaniem robót budowlanych w zakresie umożliwiającym użytkowanie obiektu zgodnie z jego przeznaczeniem;
b) reprezentowania Zamawiającego przy rozliczeniu rzeczowym realizowanego zadania inwestycyjnego;
c) współdziałanie z wykonawcą dokumentacji projektowej, z wykonawcą robót budowlanych w celu realizacji zamierzenia budowlanego.
2) Usługa będzie wykonywana przez inspektorów nadzoru inwestorskiego
w branżach:
a) Koordynator – Inspektor nadzoru w specjalności sanitarnej,
b) Inspektor nadzoru w specjalności konstrukcyjno-budowlanej,
c) Inspektor nadzoru w specjalności instalacyjnej elektrycznej.
3.2.
1) Szczegółowy sposób realizacji zamówienia na część 1 i część 2 wynika z postanowień wzorów umów stanowiących załączniki nr 6.1 i 6.2 do SWZ.
2) Szczegółowy opis techniczny zamierzenia budowlanego zawiera dokumentacja projektowa (dokumentacja projektowa w zakresie części 1 zamówienia i w zakresie części 2 zamówienia), stanowiące integralną część umowy udostępnione na stronie postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-1b3b1016-2ef7-11ef-86d2-4e696a6d8c25
Przy czym dokumenty techniczne zamieszczono na stronie:
https://bip.ujazd.com.pl/groups/details/2099/budowa-przebudowa-i-rozbudowa-infrastruktury-wodno-kanalizacyjnej-na-terenie-gminy-ujazd
4. Wykonawca zobowiązany jest sprawować obowiązki inspektora nadzoru w ramach okresu gwarancji i rękojmi udzielonego przez wykonawcę robót (część 1: min. 5 lat, maks. 7 lat; część 2: min. 4 lata, maks. 6 lat).
4.5.3.) Główny kod CPV: 71520000-9 - Usługi nadzoru budowlanego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi
4.5.5.) Wartość części: 120250,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 2 pn.: „Wykonanie nadzoru inwestorskiego nad realizacją robót budowlanych związanych z zadaniem pn.: Budowa sieci kanalizacji sanitarnej (sieć i przyłącza etap IV).”1) Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności:
a) pełnienie kompleksowego nadzoru inwestorskiego we wszystkich niezbędnych branżach, nad wykonaniem robót budowlanych w zakresie umożliwiającym użytkowanie obiektu zgodnie z jego przeznaczeniem;
b) reprezentowania Zamawiającego przy rozliczeniu rzeczowym realizowanego zadania inwestycyjnego;
c) współdziałanie z wykonawcą dokumentacji projektowej, z wykonawcą robót budowlanych w celu realizacji zamierzenia budowlanego.
2) Usługa będzie wykonywana przez inspektora nadzoru inwestorskiego
w branży:
Inspektor nadzoru w specjalności sanitarnej.
POSTANOWIENIA WSPÓLNE DLA OBU CZĘŚCI ZAMÓWIENIA:
1) Szczegółowy sposób realizacji zamówienia na część 1 i część 2 wynika z postanowień wzorów umów stanowiących załączniki nr 6.1 i 6.2 do SWZ.
2) Szczegółowy opis techniczny zamierzenia budowlanego zawiera dokumentacja projektowa (dokumentacja projektowa w zakresie części 1 zamówienia i w zakresie części 2 zamówienia), stanowiące integralną część umowy udostępnione na stronie postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-1b3b1016-2ef7-11ef-86d2-4e696a6d8c25
Przy czym dokumenty techniczne zamieszczono na stronie:
https://bip.ujazd.com.pl/groups/details/2099/budowa-przebudowa-i-rozbudowa-infrastruktury-wodno-kanalizacyjnej-na-terenie-gminy-ujazd
Wykonawca zobowiązany jest sprawować obowiązki inspektora nadzoru w ramach okresu gwarancji i rękojmi udzielonego przez wykonawcę robót (część 1: min. 5 lat, maks. 7 lat; część 2: min. 4 lata, maks. 6 lat).
4.5.3.) Główny kod CPV: 71520000-9 - Usługi nadzoru budowlanego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi
4.5.5.) Wartość części: 73000,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 83640,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 223860,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 83640,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Specjalistyczne Biuro Inwestycyjno-Inżynierskie PROSTA-PROJEKT
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 290775785
7.3.4) Miejscowość: Piotrkowice
7.3.5) Kod pocztowy: 26-020
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 83640,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 miesiące
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 6273,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 121770,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 18204,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Specjalistyczne Biuro Inwestycyjno-Inżynierskie PROSTA-PROJEKT
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 290775785
7.3.4) Miejscowość: Piotrkowice
7.3.5) Kod pocztowy: 26-020
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 18204,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 9 miesiące
| 2024-10-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |