Wykonanie prac budowlanych w ramach inwestycji pn.: „Modernizacja Muzeum Plakatu wraz z rearanżacją galerii stałej
Muzeum Narodowe w Warszawie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00543331
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00543331/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-10-11 15:14
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d1b7d23c-30aa-4094-8ac7-a5c3a9d81094
- Identyfikator
- 5260309719
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00543331 z dnia 2024-10-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie prac budowlanych w ramach inwestycji pn.: „Modernizacja Muzeum Plakatu wraz z rearanżacją galerii stałej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Muzeum Narodowe w Warszawie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000275990
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Aleje Jerozolimskie 3
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-495
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: mwojewoda@mnw.art.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mnw.art.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d1b7d23c-30aa-4094-8ac7-a5c3a9d810941.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie prac budowlanych w ramach inwestycji pn.: „Modernizacja Muzeum Plakatu wraz z rearanżacją galerii stałej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d1b7d23c-30aa-4094-8ac7-a5c3a9d81094
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00543331
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00237263/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Modernizacja Muzeum Plakatu: Cz. 1 –Termoizolacja elewacji zachodniej wraz z pawilonem ochrony oraz modernizacja Wozowni; Cz. 2 - Rearanżacja holu wraz z łazienką i pomieszczeniami dodatkowymi
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00517567
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 29P/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Termoizolacja elewacji zachodniej wraz z pawilonem ochrony oraz modernizacja Wozowni z przeznaczeniem na magazyn obiektów dla galerii stałej;4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.5.) Wartość części: 1586700 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Rearanżacja holu wraz z łazienką i pomieszczeniami dodatkowymi4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.5.) Wartość części: 436650 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W dniu 11.10.2024 r. w przedmiotowym postępowaniu została złożona 1 oferta (na cz. 1 i 2 ) przez : Konsorcjum: Modanta sp. z o.o. ul. Targowa 67/12 , 03-729 Warszawa (Lider Konsorcjum), Granabud sp. z o.o. ul. Łacińska 4/37 01-451 Warszawa (Partner Konsorcjum), która nie została przez ww. wykonawcę podpisana . W związku z powyższym Zamawiający odrzucił ofertę na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 3 i 6 ustawy Pzp i na podstawie art. 255 pkt 2 ustawy Pzp unieważnił postępowanie.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1918800,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1918800,00 PLN
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W dniu 11.10.2024 r. w przedmiotowym postępowaniu została złożona 1 oferta (na cz. 1 i 2 ) przez : Konsorcjum: Modanta sp. z o.o. ul. Targowa 67/12 , 03-729 Warszawa (Lider Konsorcjum), Granabud sp. z o.o. ul. Łacińska 4/37 01-451 Warszawa (Partner Konsorcjum), która nie została przez ww. wykonawcę podpisana . W związku z powyższym Zamawiający odrzucił ofertę na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 3 i 6 ustawy Pzp i na podstawie art. 255 pkt 2 ustawy Pzp unieważnił postępowanie.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 516600 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 516600 PLN
| 2024-10-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |