ZAKUP I DOSTAWA DWÓCH SAMOCHODÓW OSOBOWYCH O NAPĘDZIE HYBRYDOWYM NA POTRZEBY POWIATOWEGO CENTRUM POMOCY RODZINIE W OSTRÓDZIE

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Ostródzie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00543394
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00543394/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-10-11 17:01
Lokalizacja
Ostróda, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1740c230-13db-4472-902a-f1fc42cf930d
Identyfikator
7411773954
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Samochody osobowe

Wykonawcy

1 przyznane

KNEDLER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ AUTORYZOWANY DEALER SPÓŁKA KOMANDYTOWAJantar, PL · lot 0
209 194 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00543394 z dnia 2024-10-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
ZAKUP I DOSTAWA DWÓCH SAMOCHODÓW OSOBOWYCH O NAPĘDZIE HYBRYDOWYM NA POTRZEBY POWIATOWEGO CENTRUM POMOCY RODZINIE W OSTRÓDZIE

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Ostródzie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510827093

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Jana III Sobieskiego 5

1.5.2.) Miejscowość: Ostróda

1.5.3.) Kod pocztowy: 14-100

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: j.mukowska@pcpr.ostroda.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pcpr.ostroda.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://portal.smartpzp.pl/pcprostroda/public/postepowanie?postepowanie=73704336

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

ZAKUP I DOSTAWA DWÓCH SAMOCHODÓW OSOBOWYCH O NAPĘDZIE HYBRYDOWYM NA POTRZEBY POWIATOWEGO CENTRUM POMOCY RODZINIE W OSTRÓDZIE

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1740c230-13db-4472-902a-f1fc42cf930d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00543394

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Przedmiot zamówienia jest dofinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach programu: Fundusze Europejskie dla Warmii i Mazur (FEWiM) 2021-2027. Priorytet 9: Włączenie i integracja EFS+. Działanie 9.9: System pieczy zastępczej. Cel szczegółowy l: Wspieranie integracji społecznej osób zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym, w tym osób najbardziej potrzebujących i dzieci.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00491130

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PPP.261.4.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa dwóch samochodów osobowych o napędzie hybrydowym typu HEV na potrzeby Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Ostródzie.
2. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy (załącznik nr 3 do SWZ).
3. Opis przedmiotu zamówienia- wykaz parametrów technicznych i wymagane wyposażenie samochodów zawiera załącznik nr 4 do SWZ.
4. Wykonawca zobowiązuje się przestrzegać „Wytycznych w zakresie kwalifikowalności wydatków z udziałem środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w regionalnych programach na lata 2021-2027”.
5. Powody niedokonania podziału zamówienia na części: Zamawiający nie planuje podziału zamówienia na części, gdyż jego wielkość nie stanowi bariery dostępu do zamówienia dla MŚP. Jednocześnie podział zamówienia na części groziłby nadmiernymi kosztami: brak tzw. efektu skali (im większe zamówienie, tym niższa cena), większy zakres dostaw udzielonych Wykonawcy, może spowodować spadek kosztów wykonania przedmiotu zamówienia (koszty dostawy, zysk) oraz kosztów obsługi do jej wykonania (zapewnienie gwarancji, serwisu), a w konsekwencji możliwość zaoferowanie niższej ceny.

4.5.3.) Główny kod CPV: 34110000-1 - Samochody osobowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 209194,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 209194,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 209194,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: KNEDLER Sp. z o.o. Autoryzowany Dealer Sp. Komandytowa

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 5781624079

7.3.3) Ulica: ul. Rybacka 39A

7.3.4) Miejscowość: Jantar

7.3.5) Kod pocztowy: 82-103

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 209194,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

2024-10-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy