Świadczenie usług psychologicznych oraz prowadzenie diagnozy psychologicznej w zakresie FAS/FASD na potrzeby Regionalnego Punktu Diagnoz i Terapii FAS/FASD w Lublinie z podziałem na części
Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Lublinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00543443
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00543443/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-10-12 00:38
- Lokalizacja
- Lublin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-294a0bc1-12c6-4c0a-90fc-9ec4ca926a46
- Identyfikator
- 7122837748
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00543443 z dnia 2024-10-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usług psychologicznych oraz prowadzenie diagnozy psychologicznej w zakresie FAS/FASD na potrzeby Regionalnego Punktu Diagnoz i Terapii FAS/FASD w Lublinie z podziałem na części
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Lublinie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 432687353
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Diamentowa 2
1.5.2.) Miejscowość: Lublin
1.5.3.) Kod pocztowy: 20-447
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@rops.lubelskie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://rops.lubelskie.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/9923281.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Świadczenie usług psychologicznych oraz prowadzenie diagnozy psychologicznej w zakresie FAS/FASD na potrzeby Regionalnego Punktu Diagnoz i Terapii FAS/FASD w Lublinie z podziałem na części2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-294a0bc1-12c6-4c0a-90fc-9ec4ca926a46
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00543443
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00054433/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.47 Świadczenie usług psychologicznych oraz prowadzenie diagnozy psychologicznej w zakresie FAS/FASD na potrzeby Regionalnego Punktu Diagnoz i Terapii FAS/FASD w Lublinie z podziałem na części
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00534554
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DSP.TP.2311.50.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 150000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Usługa prowadzenie diagnozy psychologicznej w zakresie FAS/FASD w Regionalnym Punkcie Diagnozy i Terapii FAS/FASD w Lublinie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1a do SWZ4.5.3.) Główny kod CPV: 85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne
4.5.5.) Wartość części: 100000,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 2. Świadczenie usług prowadzenie grupy wsparcia oraz poradnictwa psychologicznego w Regionalnym Punkcie Diagnozy i Terapii FAS/FASD w Lublinie dla rodziców oraz opiekunów dzieci z zespołem FAS/FASD. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1b do SWZ.4.5.3.) Główny kod CPV: 85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne
4.5.5.) Wartość części: 50000,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 256 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Lublinie, na podstawie art. 260 ust. 1 i 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień, zawiadamia o unieważnieniu postępowania o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie podstawowym. Postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 256 ustawy Pzp w związku z art. 137 ust. 7 ze względu na fakt, iż istnieje konieczność wprowadzenia zmiany treści SWZ, która prowadziłyby do istotnej zmiany charakteru zamówienia
w porównaniu z pierwotnie określonym, w szczególności prowadziłyby do znacznej zmiany warunków udziału w postępowaniu co ma istotny wpływ zarówno na treść ofert, jak i na krąg Wykonawców mogących wziąć udział w postępowaniu. Mając na uwadze, że zmiana taka jest zmianą istotną, Zamawiający unieważnia przedmiotowe postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 256 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Lublinie, na podstawie art. 260 ust. 1 i 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień, zawiadamia o unieważnieniu postępowania o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie podstawowym. Postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 256 ustawy Pzp w związku z art. 137 ust. 7 ze względu na fakt, iż istnieje konieczność wprowadzenia zmiany treści SWZ, która prowadziłyby do istotnej zmiany charakteru zamówienia
w porównaniu z pierwotnie określonym, w szczególności prowadziłyby do znacznej zmiany warunków udziału w postępowaniu co ma istotny wpływ zarówno na treść ofert, jak i na krąg Wykonawców mogących wziąć udział w postępowaniu. Mając na uwadze, że zmiana taka jest zmianą istotną, Zamawiający unieważnia przedmiotowe postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego.
| 2024-10-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |