Dostawa piasku – „Budowa drogi leśnej w leśnictwie Rudno, Nadleśnictwo Wołów
Lasy Państwowe Zakład Usług Leśnych we Wrocławiu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00543559
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00543559/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-10-14 07:59
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6d53f44a-5c6c-41e9-8b95-2fa4416cd837
- Identyfikator
- 8960007034
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00543559 z dnia 2024-10-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa piasku – „Budowa drogi leśnej w leśnictwie Rudno, Nadleśnictwo Wołów
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Lasy Państwowe Zakład Usług Leśnych we Wrocławiu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 930186230
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: P. Czajkowskiego 11/13
1.5.2.) Miejscowość: Wrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 51-171
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zulwroclaw@wroclaw.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zulwroclaw.wroclaw.lasy.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zulwroclaw.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Budownictwo drogowe
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa piasku – „Budowa drogi leśnej w leśnictwie Rudno, Nadleśnictwo Wołów2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6d53f44a-5c6c-41e9-8b95-2fa4416cd837
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00543559
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00478754
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZZ.270.9.2024.TPK
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 283185,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Przedmiotem zamówienia są dostawy piasku, w ramach zadania. Inwestycyjnego pn.: ,, Budowa drogi leśnej w leśnictwie Rudno, Nadleśnictwo Wołów.
2) Nazwy i kody dotyczące przedmiotu zamówienia określone we Wspólnym Słowniku Zamówień Publicznych (CPV):
Główny kod CPV: 14212300-3 – Piasek
3) Przedmiot zamówienia obejmuje zakup i dostawy do miejsca wbudowania (lokalizacji zadania inwestycyjnego) następujących materiałów:
a) Piasek 0/6 mm w ilości 9 765.00 ton
Wskazany powyżej piasek musi spełniać wymagania określone w Specyfikacji Technicznej stanowiącej załącznik nr 8 do niniejszego SWZ.
4) Zawilgocenie w momencie dostawy, nie może przekraczać 12%.
5) Zadanie inwestycyjne w ramach którego będą realizowane dostawy zlokalizowana jest na terenach leśnych o współrzędnych geograficznych Leśnictwo Rudno 51.341355, 16.572900 (województwo dolnośląskie, powiat Wołów, gmina Wołów).
4.5.3.) Główny kod CPV: 14211000-3 - Piasek
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu w wymaganym terminie, tj. do 09.09.2024 do godz. 10:00 złożono oferty od następujących wykonawców:1. Oferta nr 1: Grupa – Jaworski Sp. z o.o.; ul. Krzyżówki 1B/41, 03-193 Warszawa:
a) cena: 582 531,08 zł
b) gwarancja zabezpieczenia dziennej dostawy piasku: 681 ton
2. Oferta nr 2: SPG Polska Truck Sebastian Stadnik; Mieczków 24a, 55-311 Kostomłoty:
a) cena: 432 394,20 zł
b) gwarancja zabezpieczenia dziennej dostawy piasku: 681 ton
Zamawiający udostępnił przed otwarciem ofert informację, że na sfinansowanie zamówienia zamierza przeznaczyć kwotę: 348 317,55 złotych brutto.
Na podstawie przeprowadzonej analizy budżetu inwestycji oraz stanu faktycznego zaangażowania środków, Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia powyższej kwoty przeznaczonej na realizację zamówienia. Zachodzi zatem przesłanka do unieważnienia przedmiotowego postępowania na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 432394,20 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 582531,08 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
| 2024-10-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |