Dostawa System Player Maker Squad Elite w ramach projektu pn. AWF Poznań – wiodący w regionie ośrodek naukowo-badawczy w zakresie badań prozdrowotnego oddziaływania aktywności ruchowej i żywienia

Akademia Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00543598
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00543598/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-10-14 08:19
Lokalizacja
Poznań, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1ebc3072-fde8-442c-aa94-e75ecbc99020
Identyfikator
7770003185
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Aparatura kontrolna i badawcza

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00543598 z dnia 2024-10-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa System Player Maker Squad Elite w ramach projektu pn. AWF Poznań – wiodący w regionie ośrodek naukowo-badawczy w zakresie badań prozdrowotnego oddziaływania aktywności ruchowej i żywienia

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Akademia Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego

1.3.) Oddział zamawiającego: Dział Zamówień Publicznych

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000327853

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Królowej Jadwigi 27/39

1.5.2.) Miejscowość: Poznań

1.5.3.) Kod pocztowy: 61-871

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań

1.5.7.) Numer telefonu: 618355232

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: rzp@awf.poznan.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.awf.poznan.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa System Player Maker Squad Elite w ramach projektu pn. AWF Poznań – wiodący w regionie ośrodek naukowo-badawczy w zakresie badań prozdrowotnego oddziaływania aktywności ruchowej i żywienia

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1ebc3072-fde8-442c-aa94-e75ecbc99020

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00543598

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Uzasadnienie prawne:
Zgodnie z art. 305 pkt 2 Ustawy: Zamawiający może udzielić zamówienia w trybie zamówienia z wolnej ręki, jeżeli w postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym nie złożono żadnej oferty albo wszystkie oferty zostały odrzucone na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lub 5, a pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione.
Uzasadnienie faktyczne:
Nie złożono w postępowaniu żadnej oferty w terminie przewidzianym na składanie ofert, tj. do dnia 17.09.2024r. do godz. 10:00.

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-bbf79491-3278-4168-afae-4f8b72b3ff9d

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: KZP-25/24/ZP-WR

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa aparatury badawczej w ramach projektu pn. AWF Poznań – wiodący w regionie ośrodek naukowo-badawczy w zakresie badań prozdrowotnego oddziaływania aktywności ruchowej i żywienia - System Player Maker Squad Elite

4.5.3.) Główny kod CPV: 38500000-0 - Aparatura kontrolna i badawcza

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Wykonawca zaproszony do negocjacji w trybie z wolnej ręki nie złożył oferty wstępnej i nie przystąpił do negocjacji

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

2024-10-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy