Zakup nowego samochodu osobowo-terenowego typu PICK-UP z napędem na cztery koła dla Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa Oddział Terenowy w Szczecinie

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00543611
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00543611/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-10-14 08:23
Lokalizacja
Szczecin, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4cd55eb5-0b8f-4d80-84ed-da45d856203e
Identyfikator
5272818355
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Pojazdy terenoweSamochody osobowePojazdy z napędem na 4 koła

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00543611 z dnia 2024-10-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup nowego samochodu osobowo-terenowego typu PICK-UP z napędem na cztery koła dla Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa Oddział Terenowy w Szczecinie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa

1.3.) Oddział zamawiającego: Oddział Terenowy w Szczecinie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 367849538

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Bronowicka 41

1.5.2.) Miejscowość: Szczecin

1.5.3.) Kod pocztowy: 71-012

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne.szczecin@kowr.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kowr.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://kowr.eb2b.com.pl/organizer-preview-auction.html/450153/slug/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - agencja wykonawcza

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


gospodarowanie nieruchomościami Skarbu Państwa, wsparcie rolnictwa, aktywna polityka rolna oraz rozwój obszarów wiejskich

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup nowego samochodu osobowo-terenowego typu PICK-UP z napędem na cztery koła dla Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa Oddział Terenowy w Szczecinie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4cd55eb5-0b8f-4d80-84ed-da45d856203e

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00543611

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00103256/09/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.3 Zakup nowego samochodu osobowo-terenowego typu PICK-UP z napędem na cztery koła dla OT KOWR w Szczecinie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00518944

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SZC.WO.260.26.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest :
- zakup ( dostawa według definicji zawartej w art. 7 ustawy p.z.p.) 1 sztuki fabrycznie nowego, bezwypadkowego, wolnego od wad samochodu osobowo-terenowego typu PICK-UP z napędem na cztery koła, na potrzeby Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa Oddział Terenowy w Szczecinie,
-świadczenie usługi pośrednictwa w zarejestrowaniu samochodu będącego przedmiotem zakupu.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w rozdziale 3 SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 34113300-5 - Pojazdy terenowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

34110000-1 - Samochody osobowe

34113000-2 - Pojazdy z napędem na 4 koła

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zgodnie z dyspozycją art. 255 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego unieważnia się, jeżeli nie złożono żadnej oferty. W przedmiotowym postępowaniu do dnia 08.10.2024 r. do godziny 10:00 nie złożono żadnej oferty. W związku z powyższym unieważnienie postępowania na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych jest zasadne i konieczne.
2024-10-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy