Zakup i dostawa materiałów do zajęć w ramach projektu: „CIDER-CLUBS – Kluby Międzypokoleniowej Transformacji”, numer wniosku o dofinansowanie: FESL.10.24-IZ.01-03F0/23.
Ośrodek Pomocy Społecznej w Radzionkowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00543617
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00543617/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-10-14 08:24
- Lokalizacja
- Radzionków, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-560fa5c0-3526-11ef-acf6-4e696a6d8c25
- Identyfikator
- 6262444853
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Różne produkty spożywczeInstrumenty muzyczne, artykuły sportowe, gry, zabawki, wyroby rzemieślnicze, materiały i akcesoria artystyczneProdukty chemiczneRóżny sprzęt i artykuły biuroweProdukty ogrodniczeCzęści garderobyTkaniny włókiennicze i podobne
Wykonawcy
7 przyznanych
— · lot 0
— · lot 0
— · lot 0
— · lot 0
— · lot 0
— · lot 0
— · lot 0
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00543617 z dnia 2024-10-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup i dostawa materiałów do zajęć w ramach projektu: „CIDER-CLUBS – Kluby Międzypokoleniowej Transformacji”, numer wniosku o dofinansowanie: FESL.10.24-IZ.01-03F0/23.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Ośrodek Pomocy Społecznej w Radzionkowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 273752731
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kużaja
1.5.2.) Miejscowość: Radzionków
1.5.3.) Kod pocztowy: 41-922
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL228 - Bytomski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@pckul.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ops.radzionkow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-560fa5c0-3526-11ef-acf6-4e696a6d8c251.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup i dostawa materiałów do zajęć w ramach projektu: „CIDER-CLUBS – Kluby Międzypokoleniowej Transformacji”, numer wniosku o dofinansowanie: FESL.10.24-IZ.01-03F0/23.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-560fa5c0-3526-11ef-acf6-4e696a6d8c25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00543617
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00054727/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Zakup wraz z dostawą materiałów do zajęć dla uczestników projektu "CIDER-CLUBS" - Kluby Międzypokoleniowej Transformacji
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
"CIDER-CLUBS" - Kluby Międzypokoleniowej Transformacji2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00387824
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OPS-DAK.261.18.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 216000 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Materiały spożywczeSzczegóły opisane w Specyfikacji Warunków Zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 15800000-6 - Różne produkty spożywcze
4.5.5.) Wartość części: 27000 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Materiały do rękodziełaSzczegóły opisane w Specyfikacji Wartości Zamówienia
4.5.3.) Główny kod CPV: 37000000-8 - Instrumenty muzyczne, artykuły sportowe, gry, zabawki, wyroby rzemieślnicze, materiały i akcesoria artystyczne
4.5.5.) Wartość części: 55000 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
ChemiaSzczegóły opisane w Specyfikacji Wartości Zamówienia
4.5.3.) Główny kod CPV: 24000000-4 - Produkty chemiczne
4.5.5.) Wartość części: 22000 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Materiały biuroweSzczegóły opisane w Specyfikacji Wartości Zamówienia
4.5.3.) Główny kod CPV: 30190000-7 - Różny sprzęt i artykuły biurowe
4.5.5.) Wartość części: 54000 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Materiały ogrodnicze4.5.3.) Główny kod CPV: 03121000-5 - Produkty ogrodnicze
4.5.5.) Wartość części: 30000 PLN
Część 6
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Odzież i tekstylia4.5.3.) Główny kod CPV: 18300000-2 - Części garderoby
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
19200000-8 - Tkaniny włókiennicze i podobne
4.5.5.) Wartość części: 15500 PLN
Część 7
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Gry i zabawy4.5.3.) Główny kod CPV: 37000000-8 - Instrumenty muzyczne, artykuły sportowe, gry, zabawki, wyroby rzemieślnicze, materiały i akcesoria artystyczne
4.5.5.) Wartość części: 12500 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wykonawca, którego oferta została wybrana jako najkorzystniejsza, uchylił się od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego - zrezygnował z jej podpisania.
| 2024-10-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |